Zespół Śląskiego Ośrodka Psychoterapii /

https://sop-psychoterapia.pl | Psychoterapeuta Żywiec

Opis

Zdarzają się w życiu wydarzenia, które całkowicie zaburzają psychiczne zrównoważenie. Mogą nimi być np. wypadek, śmierć bliskiej osoby czy rozstanie z partnerem. W takich chwilach wiele osób traci sens życia, załamuje się i pogrąża w poczuciu beznadziejności. Często pojawiają się także zaburzenia w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktu z innymi ludźmi. Staje się to źródłem problemów w pracy, szkole czy na uczelni. Nierzadko dochodzi do zaniedbań, które mają poważne konsekwencje. 

Pomóc w takiej sytuacji może jedynie wykwalifikowany lekarz, który doskonale rozumie procesy rządzące ludzkim umysłem oraz emocjonalnością. Każdy, kogo interesuje doświadczony psychoterapeuta z okolic Żywca, może sprawdzić ofertę, jaką przygotowała placówka Śląski Ośrodek Psychoterapii. Pracują w nim specjaliści, którzy radzili sobie z różnymi trudnościami. Na wizytę może zapisać się każdy bez względu na wiek czy płeć. 

Data dodania: 11-10-2019

SZCZEGÓŁY:


Telefon: 797 408 351

Strona: https://sop-psychoterapia.pl/

Adres: Emilii Plater 18a

Miejscowość: Bielsko-Biała

Kod pocztowy: 43-300
DODAJ KOMENTARZNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Podobne Firmy

Lorem Website

EuroFrance

Twoje auto często się psuje i nie chcesz już więcej mieć z tym żadnych problemów? Wcale nie musisz. Wystarczy tylko wiedzieć, w jaki sposób zająć się naprawą samochodu, z jakich części zamiennych skorzystać, żeby już więcej nie mieć z tym problemu. Jeśli potrzebne Ci są akurat części samochodowe do Renault, to świetnie się składa, bo możesz teraz skorzystać z oferty specjalistycznego sklepu, który zajmuje się sprzedażą części do aut francuskich.

Pełną ofertę tego wyjątkowego sklepu znajdziesz na stronie eurofrance.pl, gdzie od razu możesz złożyć zamówienie na wszystkie potrzebne Ci części. Dzięki dobrej współpracy z dostawcami możesz już za chwilę mieć daną część w swoim domu czy warsztacie, aby dokonać niezbędnych napraw i znów korzystać ze wszystkich możliwości samochodu, który teraz nie nadaje się do użytku.

Lorem Website

HS MEDICAL POLAND

Na stronie internetowej hsmedical.pl znajdziesz nie tylko dobrą jakościowo ofertę defibrylatorów, ale również wiele porad. Jeśli nigdy nie uczestniczyłeś w szkoleniu, ani nawet nie trzymałeś defibrylatora w dłoniach, z pewnością masz wiele wątpliwości. Okazuje się jednak, że defibrylator serca jest urządzeniem bardzo łatwym w obsłudze, a cały proces korzystania z niego jest opisany na stronie powyżej.

Nie wiesz, który defibrylator wybrać? HS Medical pomoże Ci w wyborze konkretnego urządzenia. Możesz zapytać o poradę poprzez formularz kontaktowy, lub też korzystając z wyszukiwarki. Wystarczy tutaj wybrać miejsce, w którym będzie przechowywany defibrylator oraz grupę, która będzie upoważniona do korzystania z urządzenia. System wskaże Ci defibrylator najlepiej odpowiadający Twoim oczekiwaniom.

Lorem Website

P.H. BAU-TEC

Warto zapewnić sobie odpowiednią ilość narzędzi w warsztacie. Dzięki temu zapewnisz sobie komfort i wygodę pracy, a także sprawisz, że Twoje naprawy nie będą tak czasochłonne. Jeśli potrzebujesz kupić dobrej jakości szczypce do opasek zaciskowych, zajrzyj do hurtowni BAU-TEC i zapoznaj się z jej ofertą. Posiada ona w swojej ofercie np.:

  • mierniki ciśnienia sprężania,
  • ładowarki do akumulatorów,
  • lutownice,
  • podnośniki i wyciągarki.

Z łatwością kupisz tam dobrej jakości szczypce do opasek zaciskowych, dzięki którym możliwe jest nie tylko zaciskanie, ale również zgniatanie i kształtowanie. Znajdziesz tam 9-częściowy zestaw szczypiec do opasek zaciskowych marki Falcon w niewygórowanej cenie. Na bau-tec.pl masz szansę zapoznać się dokładnie z przygotowaną ofertą. Hurtownia posiada w sprzedaży zarówno polskie, jak i zagraniczne produkty, które odznaczają się niezawodnością i dobrą jakością.