Opis

Wózek widłowy jest mechanicznym pojazdem kołowym o dość prostej budowie. Zazwyczaj wyposaża się go w czterokołowe podwozie, stalowe widły montowane na pionowym maszcie oraz przeszkloną kabinę operatora. Na jego tyłach znajduje się przeciwwaga chroniąca konstrukcję przed przewracaniem się. Obecnie wielu przedsiębiorców nie wyobraża sobie zastąpienia wózków widłowych innymi urządzeniami, co nie powinno dziwić, ponieważ charakteryzują się one licznymi zaletami. Na uwagę zasługuje przede wszystkim uniwersalność, dzięki której pojazdy te mogą pracować w halach magazynowych, firmach logistycznych, na placach budowy i nie tylko.

Ostatnimi czasy dużym zainteresowaniem cieszą się modele elektryczne wyposażane w akumulatory dające możliwość wykonywania pracy przez 8 godzin bez konieczności robienia przerw. Odnajdą się one zarówno w zamkniętych, jak i całkowicie otwartych przestrzeniach. Elektryczne wózki widłowe w Strzałkowie sprzedawane są w przedsiębiorstwie Roszak. Są one chwalone za wygodę użytkowania, bezpieczeństwo oraz możliwość dokupienia akcesoriów zwiększających ich funkcjonalność.

Data dodania: 23-12-2019

SZCZEGÓŁY:


Telefon: 726 200 164

Strona: https://www.widlaki-roszak.pl/pl/

Adres: Kopernika 12

Miejscowość: Strzałkowo

Kod pocztowy: 62-420
DODAJ KOMENTARZNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Podobne Firmy

Lorem Website

Go Stillo

Jak w ciekawy sposób przekazać treść marketingową? Okazuje się, że jej kanałem mogą okazać się drobne gadżety, takie jak kubki firmowe z nadrukiem prezentującym logo przedsiębiorstwa. Można dzięki temu zainteresować ofertą klienta, który poczuje się zobowiązany do odwdzięczenia - na zasadzie wzajemności. Strona gostillo-kubki.pl przedstawia pod tym względem ciekawą ofertę. Dzięki użyciu nowoczesnych technologii w profesjonalny sposób wykonują oni prawdziwe dzieła sztuki. Mają też konkurencyjne ceny!

Zbudowanie pozytywnej marki za pomocą kubków firmowych z nadrukiem może przełożyć się także na jakość pracy w samym przedsiębiorstwie. Jeśli obdarowani zostaną pracownicy, z pewnością poczują się docenieni, a także w pewien sposób włączeni w "rodzinę", jaką stanowi firma. Efekt może przejść najśmielsze oczekiwania!

Lorem Website

Breston Sp. J.

Jeżeli szukasz firmy, która w profesjonalny sposób zabezpieczy betonowe posadzki przed szybkim wycieraniem, pękaniem lub utlenianiem, zapoznaj się z ofertą przedsiębiorstwa Breston. Jedną z głównych specjalności firmy jest ochrona betonu przed korozją, która może być powodowana przez różnorodne czynniki środowiskowe. Przyczyną takiej korozji może być upływający czas, duże obciążenia czy szkodliwe działanie substancji chemicznych.

Do ochrony powierzchni betonowych firma wykorzystuje nowoczesne technologie, w tym różnorodne związki chemiczne, które wnikają w chropowatą strukturę betonu, uszczelniając ją i zabezpieczając przed działaniem chemikaliów o określonym pochodzeniu. Firma wykonuje powłoki chemoodporne i klasyczne posadzki epoksydowe lub żywiczne, które nie tylko zabezpieczają beton przed utlenianiem czy wycieraniem, ale także estetycznie wyglądają, stając się efektownym elementem wykończenia magazynu, sklepu, warsztatu czy hali produkcyjnej.

Lorem Website

Dalpo sp. z o.o.

EuroTape to firma oferująca taśmy dwustronne o wysokiej wytrzymałości i jakości, dzięki którym możesz stosować je w wielu zastosowaniach, ciesząc się ich sprawnością przez długi czas. Posiadają taką strukturę, dzięki której mogą kompensować nierówności łączonych materiałów. To sprawia, że można je wykorzystywać do mocowania wykładzin i chodników czy dywanów, ale także w szeregu innych mniej oraz bardziej skomplikowanych prac.

Transparentne taśmy dwustronne nie posiadają zapachu i są bardzo łatwe w użyciu. Są odporne na starzenie się oraz na działanie promieni słonecznych. Są także odporne na zmiany  temperatur. Będziesz z nich zadowolony zawsze tam, gdzie licz y się dla ciebie proste, ale trwałe rozwiązanie logistyczne. Poznaj już dziś szczegóły rozwiązań tego rodzaju i ciesz się wysoką klasą wszelkich propozycji firmy Euro-Tape.