Vita Libera Sp. z o.o. Klinika leczenia uzależnień /

Czujesz, że jesteś uzależniony od zakupów?

Opis

Pragnąc poprawić sobie humor, wiele osób wybiera się na zakupy. Nie ma w tym nic złego, dopóki nie staje się to natręctwem niemożliwym do opanowania. Co prawda w przeciwieństwie do innych uzależnień, to akurat nie ma wpływu na zdrowie człowieka, jednak może zniszczyć inne sfery życia, na przykład społeczną, rodzinną, finansową, a nawet zawodową. Na szczęście to behawioralne uzależnienie od zakupów można leczyć z bardzo dobrym skutkiem, ale najpierw trzeba je rozpoznać. Zakupoholikami są na ogół kobiety o określonych cechach osobowościowych, czyli między innymi takie, które:

 • cierpią z powodu niskiej samooceny,
 • mają zbyt niski poziom serotoniny i dopaminy,
 • mają dziedziczną skłonność do uzależnień,
 • mają różnego rodzaju problemy.

Na stronie vitalibera.pl można znaleźć klinikę, która zajmuje się także wyprowadzaniem pacjentów z uzależnień, w tym także od zakupów. Specjaliści pracujący w tej klinice z pewnością są w stanie postawić prawidłową diagnozę, a następnie zająć się psychoterapią, która będzie miała na celu umożliwić pacjentowi realną ocenę sytuacji i wpłynąć na jego dalsze wybory.

Data dodania: 27-06-2020

SZCZEGÓŁY:


Telefon: 538455505

Strona: https://vitalibera.pl

Adres: Zakamarek 39a

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-998
DODAJ KOMENTARZNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Podobne Firmy

Lorem Website

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

Nowoczesne i dobrze wykonane wibratory pozwalają nam urozmaicać swoje życie erotyczne. Sprawdzają się one oczywiście doskonale podczas samotnych wieczorów, ale i chętnie wykorzystuje się je do urozmaicenia gry wstępnej czy seksu. Doświadczony i profesjonalny sex shop posiadający w swojej ofercie nowoczesne wibratory, to najlepsze miejsce do bezpiecznego i dyskretnego kupowania takich gadżetów.

Pełną ofertę sklepu warto już teraz sprawdzić na stronie internetowej greenerpharma.com i przekonać się jak szeroki wybór gadżetów można tam znaleźć. Sklep Greener Pharma to miejsce, w którym oferowane są wyłącznie sprawdzone gadżety erotyczne, a więc wykonane z certyfikowanych materiałów, które na pewno nie zrobią nam krzywdy. Warto zamawiać tak solidnie wykonane gadżety erotyczne w wyjątkowo konkurencyjnych cenach,

Lorem Website

Kambion Sp. j

Firma Kambion Sp. j. dostarcza swoim klientom pojedyncze maszyny konfekcjonujące oraz kompletne linie konfekcjonujące. Dodatkowe wyposażenie w systemy wizyjne pozwala na śledzenie produktów na taśmie. Oferta Kambion skierowana jest głównie do firm działających w branży:

 • spożywczej,
 • kosmetycznej,
 • chemicznej,
 • farmaceutycznej.

Firma produkuje przede wszystkim maszyny dozujące, etykietujące oraz zakręcające, a zatem takie, które pozwalają na zautomatyzowanie procesów produkcji.

Etykieciarka do opakowań okrągłych oraz stożkowych MEDO 60 to jedna z propozycji Kambion. Wykorzystywana jest do etykietowania słoików oraz butelek. W ciągu minuty pokrywa etykietami 60 sztuk produktów. Szybko wymienna, trójrolkowa obrotnica umożliwia etykietowanie opakowań z takich materiałów jak: szkło, aluminium, PET, HDPE.

Skontaktuj się z Kambiom jeżeli masz pytania co do produktów firmy.

Lorem Website

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Wyposażenie lokalu gastronomicznego stanowi ogromne wyzwanie, lecz prezentowana firma z pewnością Ci w tym pomoże.

Firma Probox prowadzi działalność w zakresie sprzedaży mebli ze stali nierdzewnej dedykowanych lokalom gastronomicznym. Bogatą ofertę sklepu stanowi wyposażenie gastronimii w postaci mebli takich jak:

 • stoły centralne i przyścienne,
 • umywalki,
 • szafy magazynowe,
 • półki i regały,
 • różne akcesoria.

Trwałość, solidne wykonanie, piękny i nowoczesny design, atrakcyjna cena... - istnieje wiele powodów, aby wybrać meble akurat w tym sklepie. Pełna oferta sklepu widnieje na stronie internetowej probox.pl, na którą odsyłamy wszystkich zainteresowanych. 

Warto dodać, że zespół doradców służy pomocą przy aranżacji przestrzeni gastronomicznej i uwzględniając indywidualne potrzeby Klienta zawsze dobiera najlepsze rozwiązanie. Zachęcamy do kontaktu.