TRANSFER Spółka Jawna /

Taśmy dwustronne piankowe

Opis

W przypadku remontów oraz aranżacji wnętrz często pojawia się pewien problem. Chodzi tutaj o sposób montażu niektórych elementów. W przypadku lustra, obrazu czy listwy dekoracyjnej ciężko mówić o pracy z wkrętami, gdyż niszczą one ścianę. Warto więc zastanowić się czym można zastąpić takie rozwiązanie.

Z odpowiedzią przychodzi tutaj firma dostępna pod adresem tasmaklejaca.pl, w której asortymencie znaleźć można taśmy dwustronne piankowe, które idealne sprawdzą się do takich zadań. Pianka zawarta na taśmie świetnie radzi sobie z mocowaniem przedmiotów o różnych gabarytach, więc z powodzeniem można zastosować ją do montażu małych, jak i większych gabarytów. Doskonale sprawdza się w przypadku listew ozdobnych, których montaż z użyciem taśmy jest prosty, a przede wszystkim czysty, gdyż nie wymaga wiercenia oraz kołków. Taśmę można również zastosować do łączenia nierównych powierzchni, gdyż słynie ona z wysokiej wytrzymałości.

Data dodania: 10-12-2019

SZCZEGÓŁY:


Telefon: 12 656 00 16

Strona: https://tasmaklejaca.pl/

Adres: Saska 4

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 30-720
DODAJ KOMENTARZNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Podobne Firmy

Lorem Website

NZOZ Revita

Dobre funkcjonowanie organizmu zawdzięcza się nie tylko właściwie skonstruowanej diecie, ale również solidnej dawce sportu. Działania profilaktyczne są ważne, ponieważ pozwalają one uniknąć poważniejszych problemów ze zdrowiem. Jeśli szukasz miejsca, gdzie jest możliwość wykonania badania EKG w Krakowie, to NZOZ Revita będzie pomocna w tym zakresie. To placówka, która nie tylko oferuje szereg różnych badań specjalistycznych, ale także skupia lekarzy specjalistów udzielających porad zdrowotnych. Lekarze przyjmują zarówno w Krakowie, jak i w innych małopolskich miastach takich jak:

- Miechów,

- Proszowicach,

- Kalwarii Zebrzydowskiej.

Jeśli chcesz dobrze zadbać o swój stan zdrowia, koniecznie skonsultuj się z lekarzem specjalistą, kiedy zauważysz jakiekolwiek niepokojące sygnały. Zwlekanie może zakończyć się rozwojem choroby.

Lorem Website

Stalgar

Stary garaż wyeksploatował się i szukasz firmy oferującej solidne i praktyczne garaże? Sprawdź ofertę firmy wielobranżowej Stalgar, która jest cenionym producentem garaży blaszanych i nie tylko. Samochód powinien być dobrze chroniony, zwłaszcza zimą, kiedy temperatury znacznie spadają a mróz daje się wszystkim we znaki. W dbałości o auta i komfort klientów, firma Stalgar przygotowała specjalną ofertę.

Garaże blaszane, których ceny umożliwiają szybki zakup, to konstrukcje wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz zapewniające ochronę wszelkim pojazdom. Całość zabezpieczona jest specjalnymi warstwami i powłokami cynkowymi, które gwarantują długoletnie funkcjonowanie garażu na każdej posesji. Pod adresem garaze.org.pl znajdziesz aktualną gamę produktów oraz szereg informacji o garażach, czy to blaszanych czy to drewnopodobnych.

Lorem Website

Zakład Produkcyjno-Handlowy "Erna"

Grupa lobbingowa, jaką są współcześnie propagatorzy przestrzegania praw zwierząt oraz troski o środowisko naturalne, uprzykrza skutecznie życie przedsiębiorcom, którzy zajmują się produkcją elementów oraz, generalnie, produktów z plastiku. Ekolodzy mają po swojej stronie, faktycznie, dosyć mocne argumenty. Plastik bardzo powoli się rozkłada. Jest to główny zarzut, jaki można usłyszeć.

Jednym ze sposobów, na bardziej przyjazną dla środowiska produkcję towarów z tworzyw sztucznych, jest zainwestowanie we wtryskarki używane. Na naszym rynku działa całkiem duża grupa firm, które oferują regenerację używanych form wtryskowych.

Jedną z atrakcyjniejszych i do tego, przystępniejszych cenowo, ofert z tej branży, przygotowało przedsiębiorstwo ERNA. Zainteresowani klienci mogą znaleźć więcej wiadomości na ten temat na firmowej stronie, pod adresem: erna.pl.