REMITECH RENATA MICHALSKA /

Rolotoki transportowe

Opis

Poszukując przenośników rolkowych, warto zwrócić uwagę na produkty przedsiębiorstwa ze strony remitech.pl, które od wielu lat produkuje urządzenia do magazynów i hal produkcyjnych ułatwiające przemieszczanie się różnych towarów. Rolotoki transportowe produkowane w tej firmie powstają zawsze na konkretne zamówienie klienta. Rodzaj materiału, z którego są one wykonane, zależy od ciężaru, jaki mają przenieść. Do produkcji używa się:

 • stali ocynkowanej,
 • stali nierdzewnej,
 • tworzyw sztucznych.

Jeżeli chodzi o osie wewnętrzne, to są one wykonywane z najwyższej jakości stopów stali, która często pokryta jest gumą, PCV lub pianką poliuretanową w celu ochrony instalacji transportującej.

Długość i szerokość linii transportowej zależą wyłącznie od potrzeb i oczekiwań klienta. Zlecenie jest dokładnie analizowane, aby system transportu wewnętrznego, który tu powstaje, był zgodny z kryteriami klienta i normami. Firma, która je produkuje i montuje, gwarantuje ich wysoką jakość. Są one nie tylko doskonale zaprojektowane i atrakcyjne cenowo, ale także wydajne, energooszczędne, łatwe w obsłudze i trwałe.

Data dodania: 03-07-2020

SZCZEGÓŁY:


Telefon: 48535388380

Strona: https://remitech.pl/

Adres: Książąt Mazowieckich 15

Miejscowość: Czersk

Kod pocztowy: 05-530
DODAJ KOMENTARZNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Podobne Firmy

Lorem Website

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

Nowoczesne i dobrze wykonane wibratory pozwalają nam urozmaicać swoje życie erotyczne. Sprawdzają się one oczywiście doskonale podczas samotnych wieczorów, ale i chętnie wykorzystuje się je do urozmaicenia gry wstępnej czy seksu. Doświadczony i profesjonalny sex shop posiadający w swojej ofercie nowoczesne wibratory, to najlepsze miejsce do bezpiecznego i dyskretnego kupowania takich gadżetów.

Pełną ofertę sklepu warto już teraz sprawdzić na stronie internetowej greenerpharma.com i przekonać się jak szeroki wybór gadżetów można tam znaleźć. Sklep Greener Pharma to miejsce, w którym oferowane są wyłącznie sprawdzone gadżety erotyczne, a więc wykonane z certyfikowanych materiałów, które na pewno nie zrobią nam krzywdy. Warto zamawiać tak solidnie wykonane gadżety erotyczne w wyjątkowo konkurencyjnych cenach,

Lorem Website

Kambion Sp. j

Firma Kambion Sp. j. dostarcza swoim klientom pojedyncze maszyny konfekcjonujące oraz kompletne linie konfekcjonujące. Dodatkowe wyposażenie w systemy wizyjne pozwala na śledzenie produktów na taśmie. Oferta Kambion skierowana jest głównie do firm działających w branży:

 • spożywczej,
 • kosmetycznej,
 • chemicznej,
 • farmaceutycznej.

Firma produkuje przede wszystkim maszyny dozujące, etykietujące oraz zakręcające, a zatem takie, które pozwalają na zautomatyzowanie procesów produkcji.

Etykieciarka do opakowań okrągłych oraz stożkowych MEDO 60 to jedna z propozycji Kambion. Wykorzystywana jest do etykietowania słoików oraz butelek. W ciągu minuty pokrywa etykietami 60 sztuk produktów. Szybko wymienna, trójrolkowa obrotnica umożliwia etykietowanie opakowań z takich materiałów jak: szkło, aluminium, PET, HDPE.

Skontaktuj się z Kambiom jeżeli masz pytania co do produktów firmy.

Lorem Website

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Wyposażenie lokalu gastronomicznego stanowi ogromne wyzwanie, lecz prezentowana firma z pewnością Ci w tym pomoże.

Firma Probox prowadzi działalność w zakresie sprzedaży mebli ze stali nierdzewnej dedykowanych lokalom gastronomicznym. Bogatą ofertę sklepu stanowi wyposażenie gastronimii w postaci mebli takich jak:

 • stoły centralne i przyścienne,
 • umywalki,
 • szafy magazynowe,
 • półki i regały,
 • różne akcesoria.

Trwałość, solidne wykonanie, piękny i nowoczesny design, atrakcyjna cena... - istnieje wiele powodów, aby wybrać meble akurat w tym sklepie. Pełna oferta sklepu widnieje na stronie internetowej probox.pl, na którą odsyłamy wszystkich zainteresowanych. 

Warto dodać, że zespół doradców służy pomocą przy aranżacji przestrzeni gastronomicznej i uwzględniając indywidualne potrzeby Klienta zawsze dobiera najlepsze rozwiązanie. Zachęcamy do kontaktu.