Opis

Przedsiębiorstwo organizuje szkolenia PPOŻ dla firm, a także prowadzi uzgodnienia projektowe dla nowych oraz modernizowanych obiektów. Usługi z zakresu inżynierii pożarowej świadczy doświadczony rzeczoznawca do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych. Firma zatrudnia wykwalifikowany zespół, który dysponuje nowoczesnym sprzętem pomiarowym i elektronicznym.

Na stronie nofuego.pl można znaleźć szczegółową ofertę wraz z obowiązującymi przepisami PPOŻ. Firma przeprowadza m.in. okresowe przeglądy budynków oraz sprzętu gaśniczego, a także dokonuje pomiarów hydrantów i oświetlenia. Ponadto pracownicy przygotowują:

  • ocenę zagrożenia wybuchem,
  • operat przeciwpożarowy,
  • ekspertyzę przeciwpożarową,
  • instrukcje bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

Koszty usług są ustalane indywidualnie i zależą od zakresu realizowanych prac.

Data dodania: 16-10-2023

SZCZEGÓŁY:


Telefon: 691 444 324

Strona: https://www.nofuego.pl/

Adres: 118

Miejscowość: Ludmiłówka

Kod pocztowy: 23-251
DODAJ KOMENTARZNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Podobne Firmy

Lorem Website

E-pilarz

Marka Stihl jest wysoko ceniona na całym świecie za jakość sprzętów i urządzeń pozwalających na utrzymanie idealnego porządku wokół domu i nie tylko. Producent pomyślał także o tym, jak najlepiej zabezpieczyć ludzi pracujących z nim i to nie tylko przed wypadkami, ale także przed chłodem. Dlatego w ofercie sklepu internetowego ze strony e-pilarz.com znajduje się odzież ochronna linii Stihl Dynamic, która podobnie jak urządzenia tej marki charakteryzuje się doskonałą jakością i perfekcją wykonania. 

Osobom pracującym z urządzeniami elektrycznymi z pewnością przydadzą się rękawice antyprzepięciowe wykonane ze skóry bydlęcej i materiału tekstylnego chroniące przed porażeniem dostępne w kilku rozmiarach. Pracownicy budów, gdzie nietrudno o wystające gwoździe, chętnie nosić będą porządne, oddychające skórzane buty z grubą podeszwą PU. Sklep pozwoli się także zaopatrzyć w kurtki i spodnie ocieplane, okulary, kaski i maski ochronne i wiele innych produktów tej serii.

Lorem Website

Firma Handlowo-Usługowa Leszek Romanek

Dzięki nowoczesnym technologiom każdy może skutecznie oczyszczać powietrze w swoim domu. Co więcej, odpowiednio zaprojektowana wentylacja pozwala też na odzyskiwanie ciepła i ogrzewanie mieszkania.

Jeśli interesuje Cię klimatyzacja i wentylacja w Lublinie, rozpocznij od indywidualnej konsultacji z pracownikami dobrej firmy. Pomogą Ci oni:

  • określić konkretny budżet realizacji danego zlecenia,
  • dopasować odpowiednie rozwiązania, które będą pełnić określone przez zleceniodawcę funkcje,
  • dobrać najlepszy model sprzętu,
  • zaprojektować optymalny system do kilku pomieszczeń bądź całego domu,
  • zrozumieć zasady późniejszej konserwacji, oczyszczania i napełniania klimatyzacji, co jest niezbędne dla utrzymania jej w dobrym stanie.

Szczegóły oferty można znaleźć na stronie internetowej pod adresem romanek.pl. Znajdują się tam także dane kontaktowe.

Lorem Website

EFEKT - szkoła języków obcych

Specjalnie stworzone podręczniki, e-platforma oraz nowoczesne słownictwo - to główne wyróżniki metody bezpośredniej, którą z powodzeniem stosuje coraz więcej szkół językowych w naszym kraju. Przy wykorzystaniu metody Direct Method for English prowadzony jest m.in. opisany pod linkiem efekt-lublin.com.pl skuteczny kurs angielskiego w Lublinie. 

Podczas kursu profesjonalni lektorzy stawiają nacisk na mowę oraz słuchanie, nie zaś na pracę z tekstem i wypełnianie ćwiczeń, jak ma to często miejsce w szkołach. Zajęcia są prowadzone w szybkim tempie, co przekłada się na efektywne wykorzystanie czasu, osłuchanie się z językiem obcym oraz pełną koncentrację uczestników. Dzięki temu mają oni przekonanie, iż każda minuta kursu jest optymalnie wykorzystana.

Dzięki uczestnictwu w zajęciach kursanci stopniowo uzyskują pewność siebie w spontanicznej rozmowie w języku angielskim, a także bogaty zasób słownictwa oraz poprawność wypowiedzi pod względem gramatycznym i fonetycznym.