MyHappyOcean - Opakowania Ekologiczne /

Pojemniki jednorazowe na żywność

Opis

Asortyment firmy MyHappyOcean obejmuje szeroką gamę nowoczesnych, a jednocześnie bardzo efektywnych opakowań na posiłki, które mogą być z powodzeniem wykorzystywane w szeroko pojętej gastronomii oraz cateringu. Prezentowane w zasobach przedsiębiorstwa produkty są w stu procentach zgodne z wdrażaną na poziomie Unii Europejskiej tak zwaną dyrektywą plastikową, jaka ma na celu stopniowe eliminowanie pudełek z plastików. Dlatego wszystkie rozwiązania osiągalne w ramach polecanej oferty są ekologiczne.

Zainteresowani mogą zamawiać świetne pojemniki jednorazowe na żywność, które udanie łączą szereg cech. Są przyjazne środowisku naturalnemu, ponieważ można je z łatwością poddać recyklingowi, a do tego są w pełni bezpieczne w kontekście kontaktu ze środkami spożywczymi. Wolne od toksyn opakowania są wytwarzane z papieru, drewna, a także z otrąb pochodzących ze zbóż. Zdają egzamin przy sprzedaży dań na wynos, wpisują się też doskonale w działalność i praktyczne potrzeby popularnych food-trucków.

Data dodania: 13-11-2021

SZCZEGÓŁY:


Telefon: + 48 509 295 620

Strona: https://myhappyocean.pl/

Adres: Zapłocie 256

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-970
DODAJ KOMENTARZNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Podobne Firmy

Lorem Website

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

Nowoczesne i dobrze wykonane wibratory pozwalają nam urozmaicać swoje życie erotyczne. Sprawdzają się one oczywiście doskonale podczas samotnych wieczorów, ale i chętnie wykorzystuje się je do urozmaicenia gry wstępnej czy seksu. Doświadczony i profesjonalny sex shop posiadający w swojej ofercie nowoczesne wibratory, to najlepsze miejsce do bezpiecznego i dyskretnego kupowania takich gadżetów.

Pełną ofertę sklepu warto już teraz sprawdzić na stronie internetowej greenerpharma.com i przekonać się jak szeroki wybór gadżetów można tam znaleźć. Sklep Greener Pharma to miejsce, w którym oferowane są wyłącznie sprawdzone gadżety erotyczne, a więc wykonane z certyfikowanych materiałów, które na pewno nie zrobią nam krzywdy. Warto zamawiać tak solidnie wykonane gadżety erotyczne w wyjątkowo konkurencyjnych cenach,

Lorem Website

Kambion Sp. j

Firma Kambion Sp. j. dostarcza swoim klientom pojedyncze maszyny konfekcjonujące oraz kompletne linie konfekcjonujące. Dodatkowe wyposażenie w systemy wizyjne pozwala na śledzenie produktów na taśmie. Oferta Kambion skierowana jest głównie do firm działających w branży:

  • spożywczej,
  • kosmetycznej,
  • chemicznej,
  • farmaceutycznej.

Firma produkuje przede wszystkim maszyny dozujące, etykietujące oraz zakręcające, a zatem takie, które pozwalają na zautomatyzowanie procesów produkcji.

Etykieciarka do opakowań okrągłych oraz stożkowych MEDO 60 to jedna z propozycji Kambion. Wykorzystywana jest do etykietowania słoików oraz butelek. W ciągu minuty pokrywa etykietami 60 sztuk produktów. Szybko wymienna, trójrolkowa obrotnica umożliwia etykietowanie opakowań z takich materiałów jak: szkło, aluminium, PET, HDPE.

Skontaktuj się z Kambiom jeżeli masz pytania co do produktów firmy.

Lorem Website

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Wyposażenie lokalu gastronomicznego stanowi ogromne wyzwanie, lecz prezentowana firma z pewnością Ci w tym pomoże.

Firma Probox prowadzi działalność w zakresie sprzedaży mebli ze stali nierdzewnej dedykowanych lokalom gastronomicznym. Bogatą ofertę sklepu stanowi wyposażenie gastronimii w postaci mebli takich jak:

  • stoły centralne i przyścienne,
  • umywalki,
  • szafy magazynowe,
  • półki i regały,
  • różne akcesoria.

Trwałość, solidne wykonanie, piękny i nowoczesny design, atrakcyjna cena... - istnieje wiele powodów, aby wybrać meble akurat w tym sklepie. Pełna oferta sklepu widnieje na stronie internetowej probox.pl, na którą odsyłamy wszystkich zainteresowanych. 

Warto dodać, że zespół doradców służy pomocą przy aranżacji przestrzeni gastronomicznej i uwzględniając indywidualne potrzeby Klienta zawsze dobiera najlepsze rozwiązanie. Zachęcamy do kontaktu.