Międzynarodowa Akademia Nauk Stosowanych w Łomży /

Łomżyńska akademia

Opis

Podmiot ten zajmuje się świadczeniem usług edukacyjnych dla osób dorosłych. Jest to łomżyńska akademia, która umożliwia studiowanie na kierunkach takich jak:

  • rolnictwo,
  • ekonomia,
  • logistyka,
  • bezpieczeństwo wewnętrzne,
  • budownictwo,
  • towaroznawstwo.

Międzynarodowa Akademia Nauk Stosowanych ma w ofercie studia licencjackie, a także magisterskie, dzięki czemu zarówno osoby, które ukończyły szkołę, jak i ludzie po studiach pierwszego stopnia na innych uczelniach mają możliwość rozwijania swojej wiedzy w wybranych obszarach tematycznych. Podmiot pozwala na naukę w trybie stacjonarnym, a także niestacjonarnym. Sprawia to, że ci, którzy pracują w tygodniu, mogą wygodnie uczęszczać na zajęcia i pracować nad swoimi kompetencjami. Skorzystanie z profesjonalnego wsparcia uczelni jest świetnym rozwiązaniem dla osób chcących się przebranżowić, czy też poszukujących ciekawej profesji. Można tutaj liczyć na bardzo atrakcyjne ceny, fachową obsługę, kompleksową pomoc, ciekawe zajęcia i na dość rozbudowaną ofertę.

Data dodania: 13-10-2023

SZCZEGÓŁY:


Telefon: 862169497

Strona: https://mans.edu.pl

Adres: Studencka 19

Miejscowość: Łomża

Kod pocztowy: 18-402
DODAJ KOMENTARZNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Podobne Firmy

Lorem Website

PHU AGROVET Andrzej Konopka

To, jak wygląda żywienie zwierząt gospodarskich, wpływa na jakość tuszy. Przewaga pasz bez GMO nad paszami GMO to nie tylko wyższa jakość, ale także bezpieczeństwo stosowania. Paszy GMO są stosunkowo nowym wymysłem i nadal brakuje rzetelnych badań na ich temat. Wiele pasz non GMO oferuje sklep AGROVET, gdzie można bez trudu kupić również komponenty paszowe dla różnych zwierząt hodowlanych jak np.:

- kur,

- świń,

- krów.

W ofercie znajdziesz makuch rzepakowy, który jest dobrze przyswajalny przez zwierzęta. Dodatkowo, jego zaletą jest również to, że ma dużą wartość energetyczną. Makuch sojowy bez GMO to produkt, którego potrzebuje współczesne rolnictwo ekologiczne. Poza tym, w wymienionym już wyżej sklepie można kupić również środki ochrony roślin oraz nawozy. Z nimi zadbasz o jakość o swoich upraw.

Lorem Website

Marine Outlet

W Polsce sporty motorowodne zyskują coraz bardziej na popularności, ale nadal należą do tych, które są rzadko uprawiane. Jeśli zależy Ci na tym, by kupić dobrej jakości części zamienne, to warto, abyś zajrzał na stronę marineoutlet.pl i zapoznał się z ofertą, która została zamieszczona przez jeden ze sklepów motorowych. To tam znajdziesz nie tylko akcesoria do motorówek, ale również wytrzymałe silniki marki Mercruiser. Te silniki cechują się nie tylko wysoką jakością wykonania i niezawodnością działania. Sprawdzą się nawet w trudnych warunkach.

Ponadto oferta wspomnianego sklepu obejmuje również elementy układu kierowniczego takie jak stacyjki, manetki, przekładnie kierownicze czy układy hydrauliczne. W ofercie tej firmy z pewnością znajdziesz produkty, które spełnią Twoje wymagania. Co ważne kupisz je dość tanio, ponieważ pochodzą one z nadwyżek producenckich.

Lorem Website

Żaluzje Zakład Produkcyjno-Usługowy Ewa Buraczewska

Żaluzje Zakład Produkcyjno-Usługowy Ewa Buraczewska to nie tylko producent osłon okiennych, ale również hurtownia tkanin roletowych w Białymstoku. Od 1991 roku starają się sprostać największym oczekiwaniom klientów, dlatego już w 2002 roku stali się bezpośrednim importerem tkanin dekoracyjnych roletowych oraz ich dystrybutorem nie tylko na Polskę, ale również Europę.

25 lat doświadczenia sprawiło, że oferta jest przygotowana w optymalny sposób i pozwala zadowolić najbardziej wymagających klientów. Osoby zajmujące się produkcją osłon okiennych dokładają starań, aby produkty były funkcjonalne, trwałe, estetycznie wykończone i stworzone z wysokogatunkowych tkanin. Tylko dzięki temu zasłony będą cieszyły swoim wyglądem jeszcze przez wiele lat bez obaw o odbarwienia lub zniekształcenia od promieni słonecznych.