Gastro Masters Michał Pośnik /

Piece do pizzy

Opis

Funkcjonalność i skuteczność działania używanych w profesjonalnej gastronomii urządzeń jest coraz częściej wybieraną opcją przez właścicieli restauracji i barów szybkiej obsługi. Dobrze wyposażona kuchnia pozwala na osiągnięcie dużo szybszych i bardziej efektywnych rezultatów podczas świadczenia codziennych usług.

Rynek gastronomiczny to obecnie branża zwyżkująca. Szczególnie niesłabnącą popularnością cieszą się pizzerie. Tam jako główne wyposażenie królują przede wszystkim różnego rodzaju piece do pizzy, dzięki którym wytworzony produkt posiada tak uwielbianą przez klientów chrupiącą skórkę oraz zapewnia efekt ciągnącego się sera na powierzchni placka. 

Piece służące do wypieku pizzy warto zakupić od sprawdzonego dostawcy. Jednym z nich jest Gastro Masters, który na swojej stronie internetowej przedstawia kompletny asortyment, który z powodzeniem uzupełni kuchnię każdego lokalu gastronomicznego. Szeroki wybór modeli oraz dodatkowego wyposażenia sprawia, że w jednym miejscu można łatwo, szybko oraz w rozsądnej cenie zaopatrzyć się w niezbędne i usprawniające codzienną pracę narzędzia. 

Data dodania: 20-05-2020

SZCZEGÓŁY:


Telefon: 800 800 490

Strona: https://www.goga-gastro.pl/

Adres: Szarotki 12

Miejscowość: Marki

Kod pocztowy: 05-270
DODAJ KOMENTARZNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Podobne Firmy

Lorem Website

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

Nowoczesne i dobrze wykonane wibratory pozwalają nam urozmaicać swoje życie erotyczne. Sprawdzają się one oczywiście doskonale podczas samotnych wieczorów, ale i chętnie wykorzystuje się je do urozmaicenia gry wstępnej czy seksu. Doświadczony i profesjonalny sex shop posiadający w swojej ofercie nowoczesne wibratory, to najlepsze miejsce do bezpiecznego i dyskretnego kupowania takich gadżetów.

Pełną ofertę sklepu warto już teraz sprawdzić na stronie internetowej greenerpharma.com i przekonać się jak szeroki wybór gadżetów można tam znaleźć. Sklep Greener Pharma to miejsce, w którym oferowane są wyłącznie sprawdzone gadżety erotyczne, a więc wykonane z certyfikowanych materiałów, które na pewno nie zrobią nam krzywdy. Warto zamawiać tak solidnie wykonane gadżety erotyczne w wyjątkowo konkurencyjnych cenach,

Lorem Website

Kambion Sp. j

Firma Kambion Sp. j. dostarcza swoim klientom pojedyncze maszyny konfekcjonujące oraz kompletne linie konfekcjonujące. Dodatkowe wyposażenie w systemy wizyjne pozwala na śledzenie produktów na taśmie. Oferta Kambion skierowana jest głównie do firm działających w branży:

  • spożywczej,
  • kosmetycznej,
  • chemicznej,
  • farmaceutycznej.

Firma produkuje przede wszystkim maszyny dozujące, etykietujące oraz zakręcające, a zatem takie, które pozwalają na zautomatyzowanie procesów produkcji.

Etykieciarka do opakowań okrągłych oraz stożkowych MEDO 60 to jedna z propozycji Kambion. Wykorzystywana jest do etykietowania słoików oraz butelek. W ciągu minuty pokrywa etykietami 60 sztuk produktów. Szybko wymienna, trójrolkowa obrotnica umożliwia etykietowanie opakowań z takich materiałów jak: szkło, aluminium, PET, HDPE.

Skontaktuj się z Kambiom jeżeli masz pytania co do produktów firmy.

Lorem Website

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Wyposażenie lokalu gastronomicznego stanowi ogromne wyzwanie, lecz prezentowana firma z pewnością Ci w tym pomoże.

Firma Probox prowadzi działalność w zakresie sprzedaży mebli ze stali nierdzewnej dedykowanych lokalom gastronomicznym. Bogatą ofertę sklepu stanowi wyposażenie gastronimii w postaci mebli takich jak:

  • stoły centralne i przyścienne,
  • umywalki,
  • szafy magazynowe,
  • półki i regały,
  • różne akcesoria.

Trwałość, solidne wykonanie, piękny i nowoczesny design, atrakcyjna cena... - istnieje wiele powodów, aby wybrać meble akurat w tym sklepie. Pełna oferta sklepu widnieje na stronie internetowej probox.pl, na którą odsyłamy wszystkich zainteresowanych. 

Warto dodać, że zespół doradców służy pomocą przy aranżacji przestrzeni gastronomicznej i uwzględniając indywidualne potrzeby Klienta zawsze dobiera najlepsze rozwiązanie. Zachęcamy do kontaktu.