Elżbieta Sternal (Językowe Przedszkole "Baśniowy Dworek") /

Angielski dla dzieci świecie | Elżbieta Sternal (Językowe Przedszkole "Baśniowy Dworek")

Opis

Językowe przedszkola cieszą się od lat ogromną popularnością wśród rodziców, którzy od najwcześniejszych lat chcą rozwijać u swoich pociech językowe umiejętności. Nie od dziś wiadomo, że posługiwanie się wieloma językami znacznie ułatwia dorosłe życie oraz inspiruje do podróżowania i poznawania innych kultur. Na naukę języków nigdy nie jest za wcześnie - im wcześniej dziecko będzie obyte z obcymi językami, tym łatwiej i szybciej będzie przyswajać nowe słownictwo.

W Baśniowym Dworku w Świeciu, angielski dla dzieci jest oferowany jako codzienne zajęcia dla wszystkich grup przedszkolnych. 20-minutowe lekcje w formie edukacyjnej zabawy są pokazywane już 2,5 oraz 3-latkom! To idealne połączenie pobytu w przedszkolu i zabawy wraz z dodatkowymi lekcjami angielskiego - nie trzeba więc tracić czasu i pieniędzy, by po przedszkolu wozić dziecko do szkoły językowej.

Data dodania: 29-02-2020

SZCZEGÓŁY:


Telefon: 512 070 616

Strona: https://basniowydworek.edu.pl

Adres: Laskowicka 6

Miejscowość: Świecie

Kod pocztowy: 86-100
DODAJ KOMENTARZNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Podobne Firmy

Lorem Website

ODEKA SIMP FF

Ośrodek Doskonalenia Kadr SIMP zaprasza do zapoznania się z ich ofertą szkoleń na:

  • operatora wózka jezdniowego,
  • operatora podestów ruchomych,
  • operatora żurawi przeładunkowych HDS,
  • operatora żurawi wieżowych

i wiele innych.

Kursy spawalnicze cieszą się ogromnym zainteresowaniem bydgoskich mieszkańców oraz tych z pobliskich miejscowości. Każdy, kto chce poszerzyć swój zakres usług i uaktualnić wiedzę o spawaniu,  może skorzystać ze szkoleń spawania różnymi metodami. Ukończenie 18 roku życia, ukończenie szkoły podstawowej, zdolność do pracy pozwalają na zapisanie się na nauki do wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny spawania. Wszystkich zainteresowanych Państwa zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami doskonale opracowanej oferty szkoleń. Więcej o SIMP można przeczytać na witrynie online odeka.pl.

Lorem Website

Wycieczkownia

Czasami młodzież chwali się wśród znajomych, że zwiedziła Paryż, Londyn czy Berlin, a tak naprawdę nigdy nie była w Warszawie. A naprawdę warto, a nawet trzeba odwiedzić stolicę, bo wstyd przyznać się, że nigdy nie było się w Warszawie. Najlepiej udać się tam z grupą zorganizowaną wraz z pilotem wycieczek. Takie wycieczki szkolne do Warszawy organizuje toruńskie biuro podróży Wycieczkownia.

Zwiedzanie Zamku Królewskiego czy też budynku Sejmu albo Belwederu, a może zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego, to naprawdę miejsca warte pokazania uczniom zarówno tym ze szkoły podstawowej, jak i średniej. Ponadto można pospacerować po Nowym Świecie czy po Łazienkach albo można spędzić kilka godzin w Centrum Nauki Kopernika.

Z bogatą ofertą biura zapoznasz się na wycieczkownia.pl, tam też możesz porównać sobie przykładowe programy wycieczek do stolicy.

Lorem Website

Studio Nagrań Lektorskich LEKTORING.PL

Warto zajrzeć na stronę Lektoring.pl, ponieważ czekają na niej szerokie możliwości związane z wynajęciem doskonałego lektora. Głosy damskie oraz męskie stwarzają bardzo szerokie możliwości, jeśli chodzi o dobór odpowiedniego rozwiązania dla konkretnych produkcji. Po te opcje korzystają wszelkiego rodzaju studia zajmujące się realizacją filmów czy nagrań audio o odmiennej treści. Niskie ceny sprawiają, że polecana strona budzi coraz większe zainteresowanie.

Profesjonalne nagrania głosowe do reklamy stwarzają szansę na to, aby nadać danej produkcji atrakcyjności. Po rozwiązania w tym zakresie sięga się dziś na całym świecie. Warto zdecydować się na polecaną usługę z uwagi na jej korzystną cenę, naprawdę bogatą gamę głosów w bazie, a także ekspresową realizację każdego ze zleceń. Wielu zadowolonych klientów stanowi optymalną rekomendację.