Opis

Drożejąca energia elektryczna i cieplna wymusza niejako na właścicielach budynków dokonanie zmian i działań w kierunku bardziej racjonalnego jej użycia. Pojawia się coraz więcej programów rządowych i nie tylko oferujących atrakcyjne dofinansowania i pożyczki dla osób, które chcą taką racjonalizację przeprowadzić i warto z nich skorzystać, gdyż nawet pożyczki są udzielane na preferencyjnych zasadach. Aby dokładnie określić, jakich zmian należy dokonać, by wydatkowanie energii było jak najniższe, należy wykonać audyt efektywności energetycznej.

Audyt taki musi być przeprowadzony przez powołanych do tego specjalistów, których można zamówić na przykład od firmy ekoprodet.pl. Wykonają oni między innymi ekspertyzy: dotyczące:

  • wykonania izolacji budynku,
  • nowych i modernizowanych instalacji wody, ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji,
  • kotłowni na każdy rodzaj paliwa,
  • mieszkaniowych węzłów cieplnych, kolektorów słonecznych, pomp ciepła,
  • instalacji odzysku ciepła z wentylacji,
  • systemów kogeneracyjnych,
  • instalacji ogniw fotowoltaicznych.

Zlecenie wykonanie audytu tej firmie, to  pewność jego rzetelności.

Data dodania: 28-08-2019

SZCZEGÓŁY:


Telefon: 61 874-06-81

Strona: https://www.ekoprodet.pl/

Adres: Os. Rusa 45

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-245
DODAJ KOMENTARZNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Podobne Firmy

Lorem Website

Go Stillo

Jak w ciekawy sposób przekazać treść marketingową? Okazuje się, że jej kanałem mogą okazać się drobne gadżety, takie jak kubki firmowe z nadrukiem prezentującym logo przedsiębiorstwa. Można dzięki temu zainteresować ofertą klienta, który poczuje się zobowiązany do odwdzięczenia - na zasadzie wzajemności. Strona gostillo-kubki.pl przedstawia pod tym względem ciekawą ofertę. Dzięki użyciu nowoczesnych technologii w profesjonalny sposób wykonują oni prawdziwe dzieła sztuki. Mają też konkurencyjne ceny!

Zbudowanie pozytywnej marki za pomocą kubków firmowych z nadrukiem może przełożyć się także na jakość pracy w samym przedsiębiorstwie. Jeśli obdarowani zostaną pracownicy, z pewnością poczują się docenieni, a także w pewien sposób włączeni w "rodzinę", jaką stanowi firma. Efekt może przejść najśmielsze oczekiwania!

Lorem Website

Breston Sp. J.

Jeżeli szukasz firmy, która w profesjonalny sposób zabezpieczy betonowe posadzki przed szybkim wycieraniem, pękaniem lub utlenianiem, zapoznaj się z ofertą przedsiębiorstwa Breston. Jedną z głównych specjalności firmy jest ochrona betonu przed korozją, która może być powodowana przez różnorodne czynniki środowiskowe. Przyczyną takiej korozji może być upływający czas, duże obciążenia czy szkodliwe działanie substancji chemicznych.

Do ochrony powierzchni betonowych firma wykorzystuje nowoczesne technologie, w tym różnorodne związki chemiczne, które wnikają w chropowatą strukturę betonu, uszczelniając ją i zabezpieczając przed działaniem chemikaliów o określonym pochodzeniu. Firma wykonuje powłoki chemoodporne i klasyczne posadzki epoksydowe lub żywiczne, które nie tylko zabezpieczają beton przed utlenianiem czy wycieraniem, ale także estetycznie wyglądają, stając się efektownym elementem wykończenia magazynu, sklepu, warsztatu czy hali produkcyjnej.

Lorem Website

Dalpo sp. z o.o.

EuroTape to firma oferująca taśmy dwustronne o wysokiej wytrzymałości i jakości, dzięki którym możesz stosować je w wielu zastosowaniach, ciesząc się ich sprawnością przez długi czas. Posiadają taką strukturę, dzięki której mogą kompensować nierówności łączonych materiałów. To sprawia, że można je wykorzystywać do mocowania wykładzin i chodników czy dywanów, ale także w szeregu innych mniej oraz bardziej skomplikowanych prac.

Transparentne taśmy dwustronne nie posiadają zapachu i są bardzo łatwe w użyciu. Są odporne na starzenie się oraz na działanie promieni słonecznych. Są także odporne na zmiany  temperatur. Będziesz z nich zadowolony zawsze tam, gdzie licz y się dla ciebie proste, ale trwałe rozwiązanie logistyczne. Poznaj już dziś szczegóły rozwiązań tego rodzaju i ciesz się wysoką klasą wszelkich propozycji firmy Euro-Tape.