Astra S.A. /

Pastele suche

Opis

Wśród wielu artykułów plastycznych i tekstylnych w ofercie tej marki znaleźć można pastele suche. Zamówić można zestaw składający się z 12, 24, 36 czy 48 kolorów. Barwy są intensywne, nasycone, dzięki czemu pozwolą stworzyć piękne prace plastyczne. Pastele takie przypominają kruchą kredę, która po użyciu zostawia ślad podobny do pudru. Wybrane kolory najpierw nakłada się na powierzchnię, później rozciera np. palcami. Pastele takie dzieli się na miękkie i twarde.

Na stronie astrapolska.pl znaleźć można też pastele w kredce, które przypominają kredki ołówkowe. Tego typu produkt jest komfortowy w użyciu. Szczególnie kredki pastelowe poleca się osobom, które dopiero zaczynają ćwiczyć swoje umiejętności malarskie. Oprócz suchych pasteli firma ta oferuje tez inny rodzaj, a mianowicie - olejne. Tworzone są one na bazie wosku i oleju, łatwo rozprowadza się je na powierzchni, a ich barwy są bardzo nasycone. Dzięki konsystencji można gładko rysować. Pastele olejne pozwalają nakładać jedną warstwę na drugą.

Data dodania: 03-09-2022

SZCZEGÓŁY:


Telefon: 22 346 07 85

Strona: https://www.astrapolska.pl/pl

Adres: Poleczki 23

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-822
DODAJ KOMENTARZNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Podobne Firmy

Lorem Website

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

Nowoczesne i dobrze wykonane wibratory pozwalają nam urozmaicać swoje życie erotyczne. Sprawdzają się one oczywiście doskonale podczas samotnych wieczorów, ale i chętnie wykorzystuje się je do urozmaicenia gry wstępnej czy seksu. Doświadczony i profesjonalny sex shop posiadający w swojej ofercie nowoczesne wibratory, to najlepsze miejsce do bezpiecznego i dyskretnego kupowania takich gadżetów.

Pełną ofertę sklepu warto już teraz sprawdzić na stronie internetowej greenerpharma.com i przekonać się jak szeroki wybór gadżetów można tam znaleźć. Sklep Greener Pharma to miejsce, w którym oferowane są wyłącznie sprawdzone gadżety erotyczne, a więc wykonane z certyfikowanych materiałów, które na pewno nie zrobią nam krzywdy. Warto zamawiać tak solidnie wykonane gadżety erotyczne w wyjątkowo konkurencyjnych cenach,

Lorem Website

Kambion Sp. j

Firma Kambion Sp. j. dostarcza swoim klientom pojedyncze maszyny konfekcjonujące oraz kompletne linie konfekcjonujące. Dodatkowe wyposażenie w systemy wizyjne pozwala na śledzenie produktów na taśmie. Oferta Kambion skierowana jest głównie do firm działających w branży:

  • spożywczej,
  • kosmetycznej,
  • chemicznej,
  • farmaceutycznej.

Firma produkuje przede wszystkim maszyny dozujące, etykietujące oraz zakręcające, a zatem takie, które pozwalają na zautomatyzowanie procesów produkcji.

Etykieciarka do opakowań okrągłych oraz stożkowych MEDO 60 to jedna z propozycji Kambion. Wykorzystywana jest do etykietowania słoików oraz butelek. W ciągu minuty pokrywa etykietami 60 sztuk produktów. Szybko wymienna, trójrolkowa obrotnica umożliwia etykietowanie opakowań z takich materiałów jak: szkło, aluminium, PET, HDPE.

Skontaktuj się z Kambiom jeżeli masz pytania co do produktów firmy.

Lorem Website

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Wyposażenie lokalu gastronomicznego stanowi ogromne wyzwanie, lecz prezentowana firma z pewnością Ci w tym pomoże.

Firma Probox prowadzi działalność w zakresie sprzedaży mebli ze stali nierdzewnej dedykowanych lokalom gastronomicznym. Bogatą ofertę sklepu stanowi wyposażenie gastronimii w postaci mebli takich jak:

  • stoły centralne i przyścienne,
  • umywalki,
  • szafy magazynowe,
  • półki i regały,
  • różne akcesoria.

Trwałość, solidne wykonanie, piękny i nowoczesny design, atrakcyjna cena... - istnieje wiele powodów, aby wybrać meble akurat w tym sklepie. Pełna oferta sklepu widnieje na stronie internetowej probox.pl, na którą odsyłamy wszystkich zainteresowanych. 

Warto dodać, że zespół doradców służy pomocą przy aranżacji przestrzeni gastronomicznej i uwzględniając indywidualne potrzeby Klienta zawsze dobiera najlepsze rozwiązanie. Zachęcamy do kontaktu.