Andrzej Bąkowski Ośrodek Szkolenia Kierowców "ENIGMA" /

Kurs na prawo jazdy warszawa

Opis

Współpraca z tym przedsiębiorstwem stanowić może ciekawe rozwiązanie dla osób, które chcą uczyć się kierowania samochodem ze względów:

 • osobistych
 • biznesowych
 • zawodowych

Podmiot funkcjonuje w branży nauki jazdy i ma w tym obszarze wiele do zaoferowania. Firma służy wsparciem tym, których interesuje kurs na prawo jazdy w Warszawie. Na stronie internetowej superenigma.pl osoby zainteresowane mogą sprawdzać informacje dotyczące działalności przedsiębiorstwa. Podmiot ma w ofercie kursy podstawowe dotyczące kierowania samochodem z automatyczną lub manualną skrzynią biegów. Kursanci wykorzystują tutaj 30 godzin zajęć teoretycznych i tyle samo zajęć praktycznych. W ofercie firmy znaleźć można również szkolenie o charakterze rozszerzonym, podczas którego odbywa się 40 godzin zajęć praktycznych. Skorzystanie z fachowej pomocy przedsiębiorstwa może być doskonałym pomysłem. Warto dokładnie się zapoznać z propozycjami, jakie podmiot ma dla swoich klientów. Można tutaj liczyć na bardzo atrakcyjne ceny usług.

Data dodania: 03-08-2023

SZCZEGÓŁY:


Telefon: 795842325

Strona: https://superenigma.pl/

Adres: Grochowska 194/196

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 04-357
DODAJ KOMENTARZNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Podobne Firmy

Lorem Website

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

Nowoczesne i dobrze wykonane wibratory pozwalają nam urozmaicać swoje życie erotyczne. Sprawdzają się one oczywiście doskonale podczas samotnych wieczorów, ale i chętnie wykorzystuje się je do urozmaicenia gry wstępnej czy seksu. Doświadczony i profesjonalny sex shop posiadający w swojej ofercie nowoczesne wibratory, to najlepsze miejsce do bezpiecznego i dyskretnego kupowania takich gadżetów.

Pełną ofertę sklepu warto już teraz sprawdzić na stronie internetowej greenerpharma.com i przekonać się jak szeroki wybór gadżetów można tam znaleźć. Sklep Greener Pharma to miejsce, w którym oferowane są wyłącznie sprawdzone gadżety erotyczne, a więc wykonane z certyfikowanych materiałów, które na pewno nie zrobią nam krzywdy. Warto zamawiać tak solidnie wykonane gadżety erotyczne w wyjątkowo konkurencyjnych cenach,

Lorem Website

Kambion Sp. j

Firma Kambion Sp. j. dostarcza swoim klientom pojedyncze maszyny konfekcjonujące oraz kompletne linie konfekcjonujące. Dodatkowe wyposażenie w systemy wizyjne pozwala na śledzenie produktów na taśmie. Oferta Kambion skierowana jest głównie do firm działających w branży:

 • spożywczej,
 • kosmetycznej,
 • chemicznej,
 • farmaceutycznej.

Firma produkuje przede wszystkim maszyny dozujące, etykietujące oraz zakręcające, a zatem takie, które pozwalają na zautomatyzowanie procesów produkcji.

Etykieciarka do opakowań okrągłych oraz stożkowych MEDO 60 to jedna z propozycji Kambion. Wykorzystywana jest do etykietowania słoików oraz butelek. W ciągu minuty pokrywa etykietami 60 sztuk produktów. Szybko wymienna, trójrolkowa obrotnica umożliwia etykietowanie opakowań z takich materiałów jak: szkło, aluminium, PET, HDPE.

Skontaktuj się z Kambiom jeżeli masz pytania co do produktów firmy.

Lorem Website

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Wyposażenie lokalu gastronomicznego stanowi ogromne wyzwanie, lecz prezentowana firma z pewnością Ci w tym pomoże.

Firma Probox prowadzi działalność w zakresie sprzedaży mebli ze stali nierdzewnej dedykowanych lokalom gastronomicznym. Bogatą ofertę sklepu stanowi wyposażenie gastronimii w postaci mebli takich jak:

 • stoły centralne i przyścienne,
 • umywalki,
 • szafy magazynowe,
 • półki i regały,
 • różne akcesoria.

Trwałość, solidne wykonanie, piękny i nowoczesny design, atrakcyjna cena... - istnieje wiele powodów, aby wybrać meble akurat w tym sklepie. Pełna oferta sklepu widnieje na stronie internetowej probox.pl, na którą odsyłamy wszystkich zainteresowanych. 

Warto dodać, że zespół doradców służy pomocą przy aranżacji przestrzeni gastronomicznej i uwzględniając indywidualne potrzeby Klienta zawsze dobiera najlepsze rozwiązanie. Zachęcamy do kontaktu.