Opis

Od bardzo wielu lat swoją działalność handlową prowadzi firma ze strony aku-agm.pl, która świadczy najlepsze usługi zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym. Mieści się ona we Wrocławiu i sprzedaje akumulatory samochodowe wyprodukowane w różnych technologiach i wyprodukowane przez najlepsze światowe marki takie jak Mercedes, Loxa, PowerBat, Motostart, Warta czy Bosch. Nie ma takiego pojazdu, do którego nie udałoby się dobrać odpowiedniej baterii w tym sklepie. Wielu klientom, którzy nie interesują się bliżej samochodami i niewiele o nich wiedzą, personel sklepu oferuje fachowe doradztwo, a także wsparcie przy diagnostyce i wymianie baterii na nową. 

Poza akumulatorami samochodowymi można tutaj także znaleźć baterie:

  • motocyklowe,
  • przemysłowe,
  • do maszyn rolniczych,
  • do samochodów ciężarowych.

Bardzo dobre jakościowo i chętnie kupowane przez klientów są bezobsługowe akumulatory żelowe nawet o mocy 200 Ah wykorzystywane w bardzo wielu dziedzinach gospodarki np. do dźwigów czy wind. Ceny w tym sklepie są wyjątkowo atrakcyjne i wystarczy odwiedzić jego stronę, aby się o tym przekonać.

Data dodania: 17-08-2020

SZCZEGÓŁY:


Telefon: 500 827 900

Strona: https://aku-agm.pl

Adres: Mokronoska 2

Miejscowość: Wrocław

Kod pocztowy: 52-407
DODAJ KOMENTARZNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Podobne Firmy

Lorem Website

BREDER POLSKA

Wiele osób narzeka na to, że nie mają wygodnych kołder i poduszek, które służą im do nakrywania się w nocy. Sztuczne i syntetyczne kołdry nie nadają się również dla każdego, bo mogą nie dość, że wywoływać alergie, to jeszcze nie są zwykle wygodne w użyciu. Dlatego warto, by w Twojej sypialni pojawiła się kołdra puchowa, której cena jest teraz wyjątkowo nisko. Dzięki temu będziesz możliwość sprawienia, że Twoja sypialnia będzie dobrze wyposażona i nie będziesz już już martwić tym, że nie masz pod czym spać. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o możliwości zakupu takich kołder, to wejdź na stronę dilani.pl i tam zapoznaj się z ofertą sklepu online, który może Ci zaoferować najlepsze rozwiązania związane właśnie z kołdrami. Szybko przekonasz się, że możesz w ten sposób wybrać dla siebie taką kołdrą, którą będzie najlepiej sprawdzać się w Twoim przypadku. 

Lorem Website

NAWITEL Sp. z o.o. sp. k.

Chcesz wykonać przewiert na swojej działce, bez konieczności kopania? W ten sposób można dotrzeć do rur, które są zniszczone lub zużyte. Nie trzeba przekopywać całego terenu i tworzyć wielkich dziur. Technika horyzontalnego przewiertu sterowanego powoduje, iż łatwo można dostać się do systemów rurociągowych. Takie usługi oferuje firma Nawitel, która istnieje na rynku od ponad 20 lat. Stosuje najnowocześniejsze techniki do tego typu przewiertów. 

Te techniki to horyzontalny przewiert sterowany, poziomy przecisk sterowany i mikrotuneling. Wybór techniki zależy od wielu czynników, przede wszystkim geologicznych. Więcej na ich temat możesz przeczytać na nawitel.pl. Przewiert posiada bardzo dużo zalet, szczególnie taką, iż nie trzeba przekopywać wielkiej ilości terenu, by dostać się do danej rury. Takie techniki sprawdzają się przede również na morzu czy na obszarach zalesionych.

Lorem Website

DCP Badania

Nowa praca to nie tylko kolejne wyzwanie, lepszy zarobek i satysfakcja. Bardzo często zmiana miejsca pracy czy chociażby wykonywanego zawodu wiąże się z wizytą w ośrodku medycyny pracy. Dolnośląskie Centrum Psychoterapii działa zgodnie z wszelkimi normami ustawowymi, a także przepisami wynikającymi między innymi z rozporządzeń ministerstw właściwych do spraw zdrowia, opieki społecznej czy infrastruktury. To zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług.

Są sytuacje, w których badania wysokościowe we Wrocławiu trzeba przeprowadzić szybko. Nie musi to jednak oznaczać, że ich rzetelność straci na ekspresowym tempie. Na pewno nie jest tak w przypadku rekomendowanej pracowni, jaka jest w stanie obsłużyć dużą liczbę zainteresowanych w naprawdę niedługim czasie. Ludzie, którzy mają wykonywać zadania alpinistyczne o różnym charakterze uzyskają pełne wsparcie w zakresie badań zawodowych.