WAWAkalendarze.pl | MAZOWIECKIE CENTRUM POLIGRAFII /

https://wawakalendarze.pl/ | Kalendarze reklamowe 2018

Opis

Kalendarz to doskonały sposób na zareklamowanie własnej firmy. W celu zaprojektowania kalendarza z własnym logo możesz skorzystać z oferty Mazowieckiego Centrum Poligrafii. Chcąc to uczynić, zajrzyj na stronę WAWAkalendarze.pl. Znajdziesz tam bardzo prosty kreator online. Z jego pomocą wstawisz do kalendarza logo swojej firmy, a także określoną grafikę. W kreatorze znajdziesz przykładowe grafiki, z których możesz skorzystać. Zostały one podzielone na następujące kategorie:

 • biznes,
 • budowlane,
 • fitness,
 • medycyna,
 • motoryzacja,
 • uroda,
 • usługi,
 • różne.

Możesz oczywiście zdecydować się na własną grafikę. Kalendarze reklamowe na 2018 rok stanowią doskonały gadżet reklamowy, a to dlatego, iż osoba, potencjalny klient, która otrzyma kalendarz, będzie z niego korzystała najprawdopodobniej przez cały rok. W razie pytań i wątpliwości firma zachęca do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Data dodania: 23-10-2017

SZCZEGÓŁY:


Telefon: +48 502 727 782

Strona: https://wawakalendarze.pl/

Adres: Słoneczna 3C

Miejscowość: Marki

Kod pocztowy: 05-270
DODAJ KOMENTARZNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Podobne Firmy

Lorem Website

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

Nowoczesne i dobrze wykonane wibratory pozwalają nam urozmaicać swoje życie erotyczne. Sprawdzają się one oczywiście doskonale podczas samotnych wieczorów, ale i chętnie wykorzystuje się je do urozmaicenia gry wstępnej czy seksu. Doświadczony i profesjonalny sex shop posiadający w swojej ofercie nowoczesne wibratory, to najlepsze miejsce do bezpiecznego i dyskretnego kupowania takich gadżetów.

Pełną ofertę sklepu warto już teraz sprawdzić na stronie internetowej greenerpharma.com i przekonać się jak szeroki wybór gadżetów można tam znaleźć. Sklep Greener Pharma to miejsce, w którym oferowane są wyłącznie sprawdzone gadżety erotyczne, a więc wykonane z certyfikowanych materiałów, które na pewno nie zrobią nam krzywdy. Warto zamawiać tak solidnie wykonane gadżety erotyczne w wyjątkowo konkurencyjnych cenach,

Lorem Website

Ceglana Ściana

Planujesz właśnie zmianę wyglądu pomieszczeń biurowych w Twojej firmie i zastanawiasz się, na co możesz się zdecydować, żeby całkowicie zmienić wygląd? Zacznij od ścian, które mogą wyglądać naprawdę ciekawie, jeśli zamontujesz na nich odpowiednie elementy dekoracyjne. Nawet nie wiesz, jak świetnie mogą się sprawdzić innowacyjne pomysły, które możesz zastosować. A jednym z nich jest beton architektoniczny, dostępny  w Warszawie teraz bez żadnego problemu.

Jeśli będziesz chciał go zastosować u siebie, to zajrzyj na stronę ceglana-sciana.pl, gdzie znajdziesz sklep odpowiedzialny za jego sprzedaż. Do wyboru masz kilka rodzajów tych płyt, co sprawia, że wybierzesz taki wzór, który najbardziej Ci się spodoba. W sklepie dostępne są również dane techniczne, co pozwoli Ci na określenie tego, ilu dokładnie płyt potrzebujesz, żeby zmienić całkowicie wygląd przestrzeni.

Lorem Website

Kambion Sp. j

Firma Kambion Sp. j. dostarcza swoim klientom pojedyncze maszyny konfekcjonujące oraz kompletne linie konfekcjonujące. Dodatkowe wyposażenie w systemy wizyjne pozwala na śledzenie produktów na taśmie. Oferta Kambion skierowana jest głównie do firm działających w branży:

 • spożywczej,
 • kosmetycznej,
 • chemicznej,
 • farmaceutycznej.

Firma produkuje przede wszystkim maszyny dozujące, etykietujące oraz zakręcające, a zatem takie, które pozwalają na zautomatyzowanie procesów produkcji.

Etykieciarka do opakowań okrągłych oraz stożkowych MEDO 60 to jedna z propozycji Kambion. Wykorzystywana jest do etykietowania słoików oraz butelek. W ciągu minuty pokrywa etykietami 60 sztuk produktów. Szybko wymienna, trójrolkowa obrotnica umożliwia etykietowanie opakowań z takich materiałów jak: szkło, aluminium, PET, HDPE.

Skontaktuj się z Kambiom jeżeli masz pytania co do produktów firmy.