Opis

Ostatnio w sklepach pojawia się coraz więcej produktów przeznaczonych dla kobiet ciężarnych. Dużym zainteresowaniem klientek cieszy się specjalna poduszka dla ciężarnej. Trzeba bowiem wiedzieć, że dolegliwości, jakie towarzyszą kobietom w ciąży, znacznie utrudniają im normalne funkcjonowanie. Są to problemy ze spaniem, znalezieniem prawidłowej pozycji podczas snu, czy też bóle, np. nóg i kręgosłupa. Polecane poduszki mają przynieść ulgę przyszłym mamom.

W rekomendowanym sklepie Stiulove można zamówić takie poduszki w kształcie warkocza. Są one wykonane z mięciutkiej dzianiny i mają długość ok. 200 cm. Wypełnione są antyalergicznym puchem silikonowym i posiadają atest Oeko-Tex. Co ważne, poduszki można prać w pralce w 40 stopniach i wirować na 800 obrotów na minutę.

Atestowane poduszki można potem wykorzystać do zabaw z dzieckiem albo użyć jako zabezpieczenia do łóżeczka. Taka ręcznie pleciona poduszka może być też oryginalnym elementem dekoracyjnym każdej kanapy czy łóżka.

Data dodania: 15-07-2019

SZCZEGÓŁY:


Telefon: 725636275

Strona: https://stiulove.pl

Adres: Królewska 16

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-685
DODAJ KOMENTARZNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Podobne Firmy

Lorem Website

Hamulcesklep.pl

Poszukując sprawdzonego producenta części samochodowych, warto pamiętać o firmie ATE, która ceniona jest za jakość oferowanych produktów, ich wydajność oraz trwałość. Aspekty te znacząco wpływają na poziom bezpieczeństwa podczas użytkowania pojazdu - podczas kompletowania części do samochodu, szczególną uwagę należy zwrócić na układ hamulcowy i wszystkie jego elementy składowe.

Firma ATE oferuje części do konstruowania układu hamulcowego - są one dostępne w najlepszych sklepach, również internetowych. Jednym z dystrybutorów części ATE jest Hamulcesklep.pl - posiada on w ofercie zarówno klocki ATE, jak i inne akcesoria:

  • tarcze,
  • bębny,
  • szczęki,
  • czujniki bezpieczeństwa
  • oraz wiele innych elementów układu hamulcowego.

Warto zaufać profesjonalnemu dostawcy, gdyż gwarantuje on wysoką jakość oferowanych produktów.

Lorem Website

Go Stillo

Jak w ciekawy sposób przekazać treść marketingową? Okazuje się, że jej kanałem mogą okazać się drobne gadżety, takie jak kubki firmowe z nadrukiem prezentującym logo przedsiębiorstwa. Można dzięki temu zainteresować ofertą klienta, który poczuje się zobowiązany do odwdzięczenia - na zasadzie wzajemności. Strona gostillo-kubki.pl przedstawia pod tym względem ciekawą ofertę. Dzięki użyciu nowoczesnych technologii w profesjonalny sposób wykonują oni prawdziwe dzieła sztuki. Mają też konkurencyjne ceny!

Zbudowanie pozytywnej marki za pomocą kubków firmowych z nadrukiem może przełożyć się także na jakość pracy w samym przedsiębiorstwie. Jeśli obdarowani zostaną pracownicy, z pewnością poczują się docenieni, a także w pewien sposób włączeni w "rodzinę", jaką stanowi firma. Efekt może przejść najśmielsze oczekiwania!

Lorem Website

Breston Sp. J.

Jeżeli szukasz firmy, która w profesjonalny sposób zabezpieczy betonowe posadzki przed szybkim wycieraniem, pękaniem lub utlenianiem, zapoznaj się z ofertą przedsiębiorstwa Breston. Jedną z głównych specjalności firmy jest ochrona betonu przed korozją, która może być powodowana przez różnorodne czynniki środowiskowe. Przyczyną takiej korozji może być upływający czas, duże obciążenia czy szkodliwe działanie substancji chemicznych.

Do ochrony powierzchni betonowych firma wykorzystuje nowoczesne technologie, w tym różnorodne związki chemiczne, które wnikają w chropowatą strukturę betonu, uszczelniając ją i zabezpieczając przed działaniem chemikaliów o określonym pochodzeniu. Firma wykonuje powłoki chemoodporne i klasyczne posadzki epoksydowe lub żywiczne, które nie tylko zabezpieczają beton przed utlenianiem czy wycieraniem, ale także estetycznie wyglądają, stając się efektownym elementem wykończenia magazynu, sklepu, warsztatu czy hali produkcyjnej.