Opis

Do niedawna tylko nieliczne osoby mające własne domy, a i to nie wszystkie, mogły sobie pozwolić na posiadanie kominka. Aby mógł on dobrze działać, konieczne jest podłączenie go do przewodów kominowych. Koszt budowy też nie był wcale mały, dlatego wiele osób po prostu nie było na niego stać. Obecnie przed każdym właścicielem domu czy mieszkania otwierają się nowe możliwości, jakie dają biokominki. Są to urządzenia nowoczesne wykorzystujące bioetanol jako paliwo, który, spalając się, nie wydziela żadnego zapachu, a produktami powstającymi w procesie spalania są niewielkie ilości pary wodnej i CO₂ mniej więcej tyle, ile w tym samym czasie wydycha jeden człowiek.

Na stronie sol-techbiokominki.pl można znaleźć sklep internetowy, który od lat służy swoim klientom najpiękniejszymi produktami wykonanymi z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. W jego asortymencie można znaleźć same wkłady montowane w uprzednio przygotowanych wnękach, jak i biokominki wolnostojące. Dostępne są też specjalne wkłady do montowania w szafkach i na blatach, tak zaizolowane, aby temperatura nie uszkodziła mebli.

Data dodania: 22-07-2019

SZCZEGÓŁY:


Telefon: 606 920 483

Strona: https://sol-techbiokominki.pl/

Adres: Hetmana Żółkiewskiego 24 24

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 31-539
DODAJ KOMENTARZNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Podobne Firmy

Lorem Website

P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska

Chcesz zmienić coś w swoim domu, a przy tym nie napracować się zbyt wiele? A może zależy ci na tym, aby uzyskać jak najlepszy rezultat, jak najmniejszym kosztem? W takim razie możesz to zrobić z wykorzystaniem odpowiedniej tapety.

Najlepszym wyborem będzie dla ciebie tapeta na flizelinie, którą z łatwością możesz kupić w sklepie internetowym stylo-dm.pl w szerokiej gamie kolorów, z wzorem jaki tylko przyjdzie ci do głowy. Sklep ten oferuje produkty najlepszych producentów w doskonałych cenach. 

Dlaczego akurat powinieneś wybrać tapetę na flizelinie? Otóż dlatego, że:

  • jest bardzo trwała i można ją wielokrotnie myć,
  • szybko się ją kładzie,
  • maskuje nierówności ściany,
  • nadaje się do każdego pomieszczenia,
  • wygłusza ściany.

Czy potrzeba podać więcej walorów? Jeśli czujesz się przekonany, wejdź na podaną stronę i wybierz taką tapetę, jaka cię interesuje.

Lorem Website

NZOZ Revita

Dobre funkcjonowanie organizmu zawdzięcza się nie tylko właściwie skonstruowanej diecie, ale również solidnej dawce sportu. Działania profilaktyczne są ważne, ponieważ pozwalają one uniknąć poważniejszych problemów ze zdrowiem. Jeśli szukasz miejsca, gdzie jest możliwość wykonania badania EKG w Krakowie, to NZOZ Revita będzie pomocna w tym zakresie. To placówka, która nie tylko oferuje szereg różnych badań specjalistycznych, ale także skupia lekarzy specjalistów udzielających porad zdrowotnych. Lekarze przyjmują zarówno w Krakowie, jak i w innych małopolskich miastach takich jak:

- Miechów,

- Proszowicach,

- Kalwarii Zebrzydowskiej.

Jeśli chcesz dobrze zadbać o swój stan zdrowia, koniecznie skonsultuj się z lekarzem specjalistą, kiedy zauważysz jakiekolwiek niepokojące sygnały. Zwlekanie może zakończyć się rozwojem choroby.

Lorem Website

Stalgar

Stary garaż wyeksploatował się i szukasz firmy oferującej solidne i praktyczne garaże? Sprawdź ofertę firmy wielobranżowej Stalgar, która jest cenionym producentem garaży blaszanych i nie tylko. Samochód powinien być dobrze chroniony, zwłaszcza zimą, kiedy temperatury znacznie spadają a mróz daje się wszystkim we znaki. W dbałości o auta i komfort klientów, firma Stalgar przygotowała specjalną ofertę.

Garaże blaszane, których ceny umożliwiają szybki zakup, to konstrukcje wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz zapewniające ochronę wszelkim pojazdom. Całość zabezpieczona jest specjalnymi warstwami i powłokami cynkowymi, które gwarantują długoletnie funkcjonowanie garażu na każdej posesji. Pod adresem garaze.org.pl znajdziesz aktualną gamę produktów oraz szereg informacji o garażach, czy to blaszanych czy to drewnopodobnych.