ROKIET P.P.H.U. M.Siuda, E. Winiarska-Siuda, Sp.J. /

Dzianina lacosta

Opis

Szeroko ceniona w produkcji odzieży sportowej i reklamowej jest dzianina lacosta. Jest to materiał o charakterystycznym splocie z wyczuwalną fakturą, która może przypominać strukturę gofra niekurcząca się i zachowująca kształt, a przy tym niezwykle miękka i przewiewna. Można z niej uszyć dowolne ubranie sportowe, takie na przykład jak koszulki polo czy nawet garnitury sportowe. Produkuje ją między innymi przedsiębiorstwo Rokiet PPHU, które w branży istnieje już od wielu lat i współpracuje z producentami odzieży z kraju i z zagranicy. Ma ono swoich kontrahentów nie tylko w Łodzi, ale także w krajach Europy Zachodniej, Środkowej i Wschodniej, wśród których wymienić należy tak wymagający rynek, jak niemiecki, duński czy brytyjski.

Przedsiębiorstwo to oferuje 2 rodzaje tej dzianiny, jest to pika bawełniana i pika bawełniana z elastanem. Pierwsza z nich znajduje się w ofercie magazynowej i można ją kupić od razu, druga dostępna jest po złożeniu zamówienia i trzeba ją wyprodukować. Nie jest to jednak problem, gdyż dobra załoga i nowoczesny sprzęt pozwolą na szybką realizację zamówienia. 

Data dodania: 08-02-2019

SZCZEGÓŁY:


Telefon: +48 609 186 860

Strona: http://www.rokiet.pl/

Adres: Rolna 39

Miejscowość: Rokietnica k/Poznania

Kod pocztowy: 62-090




DODAJ KOMENTARZ



Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)



Podobne Firmy

Lorem Website

Hamulcesklep.pl

Poszukując sprawdzonego producenta części samochodowych, warto pamiętać o firmie ATE, która ceniona jest za jakość oferowanych produktów, ich wydajność oraz trwałość. Aspekty te znacząco wpływają na poziom bezpieczeństwa podczas użytkowania pojazdu - podczas kompletowania części do samochodu, szczególną uwagę należy zwrócić na układ hamulcowy i wszystkie jego elementy składowe.

Firma ATE oferuje części do konstruowania układu hamulcowego - są one dostępne w najlepszych sklepach, również internetowych. Jednym z dystrybutorów części ATE jest Hamulcesklep.pl - posiada on w ofercie zarówno klocki ATE, jak i inne akcesoria:

  • tarcze,
  • bębny,
  • szczęki,
  • czujniki bezpieczeństwa
  • oraz wiele innych elementów układu hamulcowego.

Warto zaufać profesjonalnemu dostawcy, gdyż gwarantuje on wysoką jakość oferowanych produktów.

Lorem Website

Go Stillo

Jak w ciekawy sposób przekazać treść marketingową? Okazuje się, że jej kanałem mogą okazać się drobne gadżety, takie jak kubki firmowe z nadrukiem prezentującym logo przedsiębiorstwa. Można dzięki temu zainteresować ofertą klienta, który poczuje się zobowiązany do odwdzięczenia - na zasadzie wzajemności. Strona gostillo-kubki.pl przedstawia pod tym względem ciekawą ofertę. Dzięki użyciu nowoczesnych technologii w profesjonalny sposób wykonują oni prawdziwe dzieła sztuki. Mają też konkurencyjne ceny!

Zbudowanie pozytywnej marki za pomocą kubków firmowych z nadrukiem może przełożyć się także na jakość pracy w samym przedsiębiorstwie. Jeśli obdarowani zostaną pracownicy, z pewnością poczują się docenieni, a także w pewien sposób włączeni w "rodzinę", jaką stanowi firma. Efekt może przejść najśmielsze oczekiwania!

Lorem Website

Breston Sp. J.

Jeżeli szukasz firmy, która w profesjonalny sposób zabezpieczy betonowe posadzki przed szybkim wycieraniem, pękaniem lub utlenianiem, zapoznaj się z ofertą przedsiębiorstwa Breston. Jedną z głównych specjalności firmy jest ochrona betonu przed korozją, która może być powodowana przez różnorodne czynniki środowiskowe. Przyczyną takiej korozji może być upływający czas, duże obciążenia czy szkodliwe działanie substancji chemicznych.

Do ochrony powierzchni betonowych firma wykorzystuje nowoczesne technologie, w tym różnorodne związki chemiczne, które wnikają w chropowatą strukturę betonu, uszczelniając ją i zabezpieczając przed działaniem chemikaliów o określonym pochodzeniu. Firma wykonuje powłoki chemoodporne i klasyczne posadzki epoksydowe lub żywiczne, które nie tylko zabezpieczają beton przed utlenianiem czy wycieraniem, ale także estetycznie wyglądają, stając się efektownym elementem wykończenia magazynu, sklepu, warsztatu czy hali produkcyjnej.