Opis

Decydując się na posiadanie psa, każdy właściciel musi się liczyć z tym, że oprócz karmy, okresowych wizyt u lekarza weterynarii, pupilowi należy się wiele akcesoriów  służących do zapewnienia mu bezpieczeństwa. W zależności od tego, jaka aktywność właściciel zamierza uprawiać ze swoim podopiecznym, potrzebne będą szelki, smycz, obroża czy otok. Powinny to być artykuły wygodne i dobrej jakości, aby zapewnić i zwierzęciu i opiekunowi radość ze wspólnie spędzanego czasu.

Najwyższej jakości psie akcesoria marki Niggeloh są dostępne na stronie psie-akcesoria.pl. Są one wykonane z takich surowców jak skóra, neopren, mosiądz i loden we współpracy ze szkoleniowcami psów tropiących i poszukujących. Znaleźć tu także można akcesoria dla psów myśliwskich, a wśród nich jest piękna i funkcjonalna obroża tropowa, otok, szelki dla psów tropiących i wiele innych artykułów, zapewniających zwierzęciu komfort i możliwość skupienia na wykonywanym zadaniu. 

 

Data dodania: 13-03-2018

SZCZEGÓŁY:


Telefon:

Strona: https://psie-akcesoria.pl/

Adres: Strażacka 11

Miejscowość: Katowice

Kod pocztowy: 40-143
DODAJ KOMENTARZNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Podobne Firmy

Lorem Website

EuroFrance

Twoje auto często się psuje i nie chcesz już więcej mieć z tym żadnych problemów? Wcale nie musisz. Wystarczy tylko wiedzieć, w jaki sposób zająć się naprawą samochodu, z jakich części zamiennych skorzystać, żeby już więcej nie mieć z tym problemu. Jeśli potrzebne Ci są akurat części samochodowe do Renault, to świetnie się składa, bo możesz teraz skorzystać z oferty specjalistycznego sklepu, który zajmuje się sprzedażą części do aut francuskich.

Pełną ofertę tego wyjątkowego sklepu znajdziesz na stronie eurofrance.pl, gdzie od razu możesz złożyć zamówienie na wszystkie potrzebne Ci części. Dzięki dobrej współpracy z dostawcami możesz już za chwilę mieć daną część w swoim domu czy warsztacie, aby dokonać niezbędnych napraw i znów korzystać ze wszystkich możliwości samochodu, który teraz nie nadaje się do użytku.

Lorem Website

GlassForm

Szklane ściany stosuje się w wielu pomieszczeniach, zarówno biurowych, jak i mieszkalnych, czy użyteczności publicznej. Szkło daje szansę na maksymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni, przy zachowaniu nowoczesnego designu i unikatowości. W wielu:

— domach,

— apartamentach,

— mieszkaniach,

— loftach

ściany ze szkła stawia się w kuchni lub łazience. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie, ze względu na łatwość utrzymania powierzchni w czystości.

GlassForm jest polecaną firmą, która od dawna spełnia oczekiwania klientów pod względem realizacji architektonicznych całoszklanych. Na życzenie zleceniodawcy, marka wykona piękne schody, balustrady, podłogi, jak i ściany ze szkła hartowanego. Ich wytrzymałość pozwala na wstawianie ścian z tego typu materiału, niemal do każdego pomieszczenia (oprócz miejsc produkcyjnych, gdzie szkło może odprysnąć lub zarysować się).

Lorem Website

HS MEDICAL POLAND

Na stronie internetowej hsmedical.pl znajdziesz nie tylko dobrą jakościowo ofertę defibrylatorów, ale również wiele porad. Jeśli nigdy nie uczestniczyłeś w szkoleniu, ani nawet nie trzymałeś defibrylatora w dłoniach, z pewnością masz wiele wątpliwości. Okazuje się jednak, że defibrylator serca jest urządzeniem bardzo łatwym w obsłudze, a cały proces korzystania z niego jest opisany na stronie powyżej.

Nie wiesz, który defibrylator wybrać? HS Medical pomoże Ci w wyborze konkretnego urządzenia. Możesz zapytać o poradę poprzez formularz kontaktowy, lub też korzystając z wyszukiwarki. Wystarczy tutaj wybrać miejsce, w którym będzie przechowywany defibrylator oraz grupę, która będzie upoważniona do korzystania z urządzenia. System wskaże Ci defibrylator najlepiej odpowiadający Twoim oczekiwaniom.