Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c. /

Leczenie uzależnień Lublin

Opis

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza udziela pomocy osobom zmagającym się z uzależnieniem od alkoholu, dopalaczy, narkotyków, hazardu, leków, zakupów, seksu, komputera i gier komputerowych. Klinika mieści się w nowocześnie urządzonym budynku. Wokół obiektu znajduje się dużo wolnej przestrzeni wypełnionej zieloną roślinnością. Dzięki bliskości natury pacjenci mogą oderwać się od problemów. Spokój, który tutaj osiągną, zwiększa ich szanse na całkowite wyjście z nałogu. Na stronie internetowej ośrodka znajdują się zdjęcia przedstawiające znajdujące się w klinice pomieszczenia m.in. łazienki, sypialnie, jadalnię, a także obiekty takie jak siłownia.

Ośrodek ten oferuje leczenie uzależnień osobom z Lublina i nie tylko. Tutaj ze swoimi uzależnieniami walczą pacjenci z różnych stron Polski. Po zakończeniu pobytu w klinice zostają oni objęci 12-miesięczną opieką psychoterapeutyczną.

Data dodania: 25-09-2018

SZCZEGÓŁY:


Telefon: 721 70 70 70

Strona: https://klinika.osrodek-oaza.pl/

Adres: Ługowiska 1

Miejscowość: Choceń

Kod pocztowy: 87-850
DODAJ KOMENTARZNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Podobne Firmy

Lorem Website

ODEKA SIMP FF

Ośrodek Doskonalenia Kadr SIMP zaprasza do zapoznania się z ich ofertą szkoleń na:

  • operatora wózka jezdniowego,
  • operatora podestów ruchomych,
  • operatora żurawi przeładunkowych HDS,
  • operatora żurawi wieżowych

i wiele innych.

Kursy spawalnicze cieszą się ogromnym zainteresowaniem bydgoskich mieszkańców oraz tych z pobliskich miejscowości. Każdy, kto chce poszerzyć swój zakres usług i uaktualnić wiedzę o spawaniu,  może skorzystać ze szkoleń spawania różnymi metodami. Ukończenie 18 roku życia, ukończenie szkoły podstawowej, zdolność do pracy pozwalają na zapisanie się na nauki do wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny spawania. Wszystkich zainteresowanych Państwa zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami doskonale opracowanej oferty szkoleń. Więcej o SIMP można przeczytać na witrynie online odeka.pl.

Lorem Website

Wident. Dr n.med. Piotr Winiarski

Kiedy higiena jamy ustnej została zaniedbana, może się okazać, że na zębach pojawiła się próchnica. Chcąc uratować ząb przed ekstrakcją, wykonywane jest leczenie kanałowe. Nie zawsze się ono sprawdza, dlatego też rozwiązaniem wówczas są tytanowe implanty zębowe, które hamując proces zaniku kości, dzięki czemu nie dochodzi do zmiany profilu twarzy. Implanty zębowe są specjalnym uzupełnieniem protetycznym, które sprawdza się w sytuacji, kiedy zęby pacjenta są mocno zniszczone a zabiegi wybielające byłyby niewystarczające.

Na implanty-bydgoszcz.eu znajdziesz ofertę jednego z prywatnych gabinetów stomatologicznych. Jeśli potrzebny jest Ci dobry chirurg stomatolog w Bydgoszczy, koniecznie tam zajrzyj. Chirurg usunie mocno zniszczonego zęba czy też odsłoni tzw. zęba zatrzymanego. Nie czekaj, aż będziesz się wstydzić swojego uśmiechu.

Lorem Website

Pantofle Longina Dorobek

Różnego rodzaju futerka to bardzo modne i praktycznie nigdy nie wychodzące z mody ozdoby ubrań, butów czy dodatków. Futerko również zwiększa komfort użytkowania niektórych produktów, a zwłaszcza kapci, które dzięki niemu stają się niebywale miękkie oraz ciepłe. Jeśli chodzi o futrzane kapcie proponowane pod adresem papciolandia.pl, zachwycają one też pięknym wyglądem, czego główną zasługą jest nie tylko staranne wykonanie, ale też obecność futra.

Kapcie dostępne w różnych kolorach i fasonach zachwycą każdą dziewczynkę i dziewczynę. Świetnie się prezentują, mają zdecydowanie modny charakter oraz są zabawne. Są zdecydowanie atrakcyjniejsze niż zwykłe klapki, a przy tym gwarantują więcej komfortu i ciepła. Na chłodne miesiące takie kapcie są wręcz niezastąpione, a ich używanie jest niezwykle przyjemne.