OMEGA PLASTICS /

Opakowania z PP oraz HDPE

Opis

PP to polipropylen wielokrotnego użytku wykorzystywany do produkcji różnych opakowań. Tworzywo to jest bowiem uznawane wraz z polietylenem HDPE za jeden z najbezpieczniejszych dla naszego zdrowia plastików. Dlatego opakowania z PP i HDPE są wykorzystywane także do przechowywania żywności. Rekomendowana firma spod Warszawy jest producentem wysokiej jakości opakowań dla przemysłu kosmetycznego i chemicznego. Firma od prawie dwóch dekad współpracuje z różnymi kontrahentami polskimi i zagranicznymi. Jest w stanie wykonać dowolną ilość opakowań standardowych i niestandardowych.

Wchodząc na firmową stronę omegaplastics.pl, można się dowiedzieć, że firma ma szeroko rozbudowany park maszynowy. Zatrudnia też wykwalifikowaną kadrę, która jest w stanie wykonać każde zlecenie na różnej wielkości, kształtu i koloru opakowania z polipropylenu. Mogą to być, m.in. pojemniki na produkty:

  • chemii gospodarczej, np. środki czystości, płyny do prania i płukania;
  • chemii ogrodniczej, np. środki ochrony roślin;
  • kosmetyczne, np. kremy, balsamy czy żele.

Data dodania: 15-07-2019

SZCZEGÓŁY:


Telefon: 505 370 742

Strona: http://omegaplastics.pl/

Adres: Wspólna 36

Miejscowość: Duchnów

Kod pocztowy: 05-462
DODAJ KOMENTARZNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Podobne Firmy

Lorem Website

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

Nowoczesne i dobrze wykonane wibratory pozwalają nam urozmaicać swoje życie erotyczne. Sprawdzają się one oczywiście doskonale podczas samotnych wieczorów, ale i chętnie wykorzystuje się je do urozmaicenia gry wstępnej czy seksu. Doświadczony i profesjonalny sex shop posiadający w swojej ofercie nowoczesne wibratory, to najlepsze miejsce do bezpiecznego i dyskretnego kupowania takich gadżetów.

Pełną ofertę sklepu warto już teraz sprawdzić na stronie internetowej greenerpharma.com i przekonać się jak szeroki wybór gadżetów można tam znaleźć. Sklep Greener Pharma to miejsce, w którym oferowane są wyłącznie sprawdzone gadżety erotyczne, a więc wykonane z certyfikowanych materiałów, które na pewno nie zrobią nam krzywdy. Warto zamawiać tak solidnie wykonane gadżety erotyczne w wyjątkowo konkurencyjnych cenach,

Lorem Website

Ceglana Ściana

Planujesz właśnie zmianę wyglądu pomieszczeń biurowych w Twojej firmie i zastanawiasz się, na co możesz się zdecydować, żeby całkowicie zmienić wygląd? Zacznij od ścian, które mogą wyglądać naprawdę ciekawie, jeśli zamontujesz na nich odpowiednie elementy dekoracyjne. Nawet nie wiesz, jak świetnie mogą się sprawdzić innowacyjne pomysły, które możesz zastosować. A jednym z nich jest beton architektoniczny, dostępny  w Warszawie teraz bez żadnego problemu.

Jeśli będziesz chciał go zastosować u siebie, to zajrzyj na stronę ceglana-sciana.pl, gdzie znajdziesz sklep odpowiedzialny za jego sprzedaż. Do wyboru masz kilka rodzajów tych płyt, co sprawia, że wybierzesz taki wzór, który najbardziej Ci się spodoba. W sklepie dostępne są również dane techniczne, co pozwoli Ci na określenie tego, ilu dokładnie płyt potrzebujesz, żeby zmienić całkowicie wygląd przestrzeni.

Lorem Website

Kambion Sp. j

Firma Kambion Sp. j. dostarcza swoim klientom pojedyncze maszyny konfekcjonujące oraz kompletne linie konfekcjonujące. Dodatkowe wyposażenie w systemy wizyjne pozwala na śledzenie produktów na taśmie. Oferta Kambion skierowana jest głównie do firm działających w branży:

  • spożywczej,
  • kosmetycznej,
  • chemicznej,
  • farmaceutycznej.

Firma produkuje przede wszystkim maszyny dozujące, etykietujące oraz zakręcające, a zatem takie, które pozwalają na zautomatyzowanie procesów produkcji.

Etykieciarka do opakowań okrągłych oraz stożkowych MEDO 60 to jedna z propozycji Kambion. Wykorzystywana jest do etykietowania słoików oraz butelek. W ciągu minuty pokrywa etykietami 60 sztuk produktów. Szybko wymienna, trójrolkowa obrotnica umożliwia etykietowanie opakowań z takich materiałów jak: szkło, aluminium, PET, HDPE.

Skontaktuj się z Kambiom jeżeli masz pytania co do produktów firmy.