Opis

Czasy ręcznej obróbki metali odchodzą już w zapomnienie szczególnie tam, gdzie wymagana jest niezwykła precyzja. Obecnie wszelkie nawet najdrobniejsze elementy metalowe do maszyn wykonuje się na maszynach sterowanych cyfrowo. Nie każdy jednak zakład produkcyjny chce inwestować w takie, bądź co bądź nietanie maszyny, dlatego stara się nawiązać współpracę z przedsiębiorstwem świadczącym usługi tokarskie CNC. Jedno z nich, mające doskonałe opinie od klientów, którzy już z nim współpracowali w przeszłości, można znaleźć na stronie uslugitokarskie24.pl. Można mu zlecić wykonanie takich prac jak:

  • toczenie,
  • frezowanie,
  • wiercenie,
  • szlifowanie,
  • gwintowanie,
  • cięcie,
  • gięcie, 
  • wycinanie,
  • obróbka odlewów żeliwnych.

Wszelkie prace tokarskie wykonywane są na nowoczesnej maszynie InterCNC CAK6150x10000, charakteryzującej się ogromną precyzją. Wystarczy tylko wspomnieć, że toczenie CNC wykonuje się na niej z dokładnością do 0,007 mm. Nie byłoby to jednak możliwe bez doskonale wykwalifikowanej i zaangażowanej załogi, której zależy na rozwoju firmy, dlatego podejmuje się najtrudniejszych wyzwań. 

Data dodania: 26-07-2019

SZCZEGÓŁY:


Telefon: 503-953-633

Strona: http://www.uslugitokarskie24.pl/

Adres: Brajczewo Sierzputy 6

Miejscowość: Zambrów

Kod pocztowy: 18-300
DODAJ KOMENTARZNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Podobne Firmy

Lorem Website

PHU AGROVET Andrzej Konopka

To, jak wygląda żywienie zwierząt gospodarskich, wpływa na jakość tuszy. Przewaga pasz bez GMO nad paszami GMO to nie tylko wyższa jakość, ale także bezpieczeństwo stosowania. Paszy GMO są stosunkowo nowym wymysłem i nadal brakuje rzetelnych badań na ich temat. Wiele pasz non GMO oferuje sklep AGROVET, gdzie można bez trudu kupić również komponenty paszowe dla różnych zwierząt hodowlanych jak np.:

- kur,

- świń,

- krów.

W ofercie znajdziesz makuch rzepakowy, który jest dobrze przyswajalny przez zwierzęta. Dodatkowo, jego zaletą jest również to, że ma dużą wartość energetyczną. Makuch sojowy bez GMO to produkt, którego potrzebuje współczesne rolnictwo ekologiczne. Poza tym, w wymienionym już wyżej sklepie można kupić również środki ochrony roślin oraz nawozy. Z nimi zadbasz o jakość o swoich upraw.

Lorem Website

4REF sp. z o.o.

Nowoczesne klimatyzatory kasetonowe dostępne są w hurtowni 4Ref, która prezentuje swój asortyment na stronie internetowej, widniejącej pod adresem: 4ref.pl. Warto ją odwiedzić i osobiście zapoznać się z produktami, które polecane są przez dotychczasowych klientów. Systemy klimatyzacyjne z pewnością są godne zainteresowania, gdyż podnoszą komfort codziennego funkcjonowania i użytkowania budynków oraz pomieszczeń.

Zdecydowaną zaletą kasetonowych klimatyzatorów jest możliwość zoptymalizowania ich funkcjonalności, jak również sposobność dostosowania natężenia nawiewu oraz jego kierunku. Dzięki temu każdy klient ma szansę dopasować efekt klimatyzowania do indywidualnych upodobań, co sprzyja satysfakcji. Warto zatem zainteresować się ofertą hurtowni 4Ref, która zaprasza do realizacji zamówień i zakupów.

Lorem Website

Marine Outlet

W Polsce sporty motorowodne zyskują coraz bardziej na popularności, ale nadal należą do tych, które są rzadko uprawiane. Jeśli zależy Ci na tym, by kupić dobrej jakości części zamienne, to warto, abyś zajrzał na stronę marineoutlet.pl i zapoznał się z ofertą, która została zamieszczona przez jeden ze sklepów motorowych. To tam znajdziesz nie tylko akcesoria do motorówek, ale również wytrzymałe silniki marki Mercruiser. Te silniki cechują się nie tylko wysoką jakością wykonania i niezawodnością działania. Sprawdzą się nawet w trudnych warunkach.

Ponadto oferta wspomnianego sklepu obejmuje również elementy układu kierowniczego takie jak stacyjki, manetki, przekładnie kierownicze czy układy hydrauliczne. W ofercie tej firmy z pewnością znajdziesz produkty, które spełnią Twoje wymagania. Co ważne kupisz je dość tanio, ponieważ pochodzą one z nadwyżek producenckich.