Opis

Coraz więcej rodziców, zamiast organizować dzieciom urodziny w domu, decyduje się na wynajem sali zabaw z wieloma atrakcjami, gdzie dzieci mogą się wyszaleć i mają opiekę doświadczonych animatorów. Szukasz takiego miejsca na niezapomniane urodziny dla dzieci w Lesznie? Obowiązkowo wejdź na eurojumpleszno.pl i zapoznaj się z ofertą rekomendowanej firmy, która zachęca do odwiedzenia Parku Trampolin. Twoje dziecko z pewnością zapamięta te urodziny na długo, to ok. 2 godziny beztroskiej zabawy i wygłupów, czy to na trampolinach, czy to na ściance wspinaczkowej. Obok zaś, w sali urodzinowej, czaka na jubilata i jego gości poczęstunek, składający się z:

  • kanapek
  • przekąsek słodkich
  • przekąsek słonych
  • zdrowych napojów.

Na jubilata czeka też wspaniały tort. Koszt zorganizowania urodzinek zależy w dużej mierze od ilości dzieci, dla grupy około pięcioosobowej, będzie to ok. 350 złotych, da dziesięcioosobowej, to ok. 600 złotych.

Data dodania: 23-06-2018

SZCZEGÓŁY:


Telefon: 515 743 444

Strona: http://eurojumpleszno.pl/

Adres: Gabriela Narutowicza 13

Miejscowość: Leszno

Kod pocztowy: 64-100
DODAJ KOMENTARZEURO JUMP w Lesznie to świetne miejsce na to by naszym dzieciom zorganizować imprezę urodzinową. Oprócz poczęstunku czekają tam na nas trampoliny czy ścianka do wspinaczki - czyli miejsca w których można się wyszaleć. Mój syn oraz jego koledzy i koleżanki z klasy byli zadowoleni z imprezy - o czym świadczyły ich szeroko uśmiechnięte buzie.
Opublikowane przez: atheare Data: 2018-08-30 12:25:51 Ocena: 3

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Podobne Firmy

Lorem Website

Hamulcesklep.pl

Poszukując sprawdzonego producenta części samochodowych, warto pamiętać o firmie ATE, która ceniona jest za jakość oferowanych produktów, ich wydajność oraz trwałość. Aspekty te znacząco wpływają na poziom bezpieczeństwa podczas użytkowania pojazdu - podczas kompletowania części do samochodu, szczególną uwagę należy zwrócić na układ hamulcowy i wszystkie jego elementy składowe.

Firma ATE oferuje części do konstruowania układu hamulcowego - są one dostępne w najlepszych sklepach, również internetowych. Jednym z dystrybutorów części ATE jest Hamulcesklep.pl - posiada on w ofercie zarówno klocki ATE, jak i inne akcesoria:

  • tarcze,
  • bębny,
  • szczęki,
  • czujniki bezpieczeństwa
  • oraz wiele innych elementów układu hamulcowego.

Warto zaufać profesjonalnemu dostawcy, gdyż gwarantuje on wysoką jakość oferowanych produktów.

Lorem Website

Go Stillo

Jak w ciekawy sposób przekazać treść marketingową? Okazuje się, że jej kanałem mogą okazać się drobne gadżety, takie jak kubki firmowe z nadrukiem prezentującym logo przedsiębiorstwa. Można dzięki temu zainteresować ofertą klienta, który poczuje się zobowiązany do odwdzięczenia - na zasadzie wzajemności. Strona gostillo-kubki.pl przedstawia pod tym względem ciekawą ofertę. Dzięki użyciu nowoczesnych technologii w profesjonalny sposób wykonują oni prawdziwe dzieła sztuki. Mają też konkurencyjne ceny!

Zbudowanie pozytywnej marki za pomocą kubków firmowych z nadrukiem może przełożyć się także na jakość pracy w samym przedsiębiorstwie. Jeśli obdarowani zostaną pracownicy, z pewnością poczują się docenieni, a także w pewien sposób włączeni w "rodzinę", jaką stanowi firma. Efekt może przejść najśmielsze oczekiwania!

Lorem Website

Breston Sp. J.

Jeżeli szukasz firmy, która w profesjonalny sposób zabezpieczy betonowe posadzki przed szybkim wycieraniem, pękaniem lub utlenianiem, zapoznaj się z ofertą przedsiębiorstwa Breston. Jedną z głównych specjalności firmy jest ochrona betonu przed korozją, która może być powodowana przez różnorodne czynniki środowiskowe. Przyczyną takiej korozji może być upływający czas, duże obciążenia czy szkodliwe działanie substancji chemicznych.

Do ochrony powierzchni betonowych firma wykorzystuje nowoczesne technologie, w tym różnorodne związki chemiczne, które wnikają w chropowatą strukturę betonu, uszczelniając ją i zabezpieczając przed działaniem chemikaliów o określonym pochodzeniu. Firma wykonuje powłoki chemoodporne i klasyczne posadzki epoksydowe lub żywiczne, które nie tylko zabezpieczają beton przed utlenianiem czy wycieraniem, ale także estetycznie wyglądają, stając się efektownym elementem wykończenia magazynu, sklepu, warsztatu czy hali produkcyjnej.