Opis

Aparat do terapii polem magnetycznym od AIDANO cieszy się ogromnym zainteresowaniem osób prywatnych, które chcą w domowych warunkach stosować pomocną metodę leczenia zwaną magnetoterapią. Damages jest wyłącznym dystrybutorem zestawu EMT Medical Devices GOLD, w którego skład wchodzą aplikatory, programowalny sterownik.

Działanie pola magnetycznego potwierdziło już wielu naukowców, którzy szukają alternatywnych rozwiązań dla zapobiegania rozwojowi licznych chorób. W początkowym stadium choroby leczenie polem magnetycznym jest bardzo skuteczne. Świetnie sprawdza się przy:

— stabilizacji ciśnienia krwi,

— rozszerzeniu naczyń krwionośnych,

— przyśpieszeniu regeneracji komórek,

— usuwaniu napięcia mięśniowego.

Serdecznie pragniemy zaprosić do zapoznania się ze szczegółami ofertowymi, które są szczegółowo opisane na damages.pl.

Data dodania: 02-11-2017

SZCZEGÓŁY:


Telefon: 500 350 260

Strona: http://damages.pl/

Adres: Kosickiego 17

Miejscowość: Stęszew

Kod pocztowy: 62-060
DODAJ KOMENTARZTerapia polem magnetycznym to bardzo fajne działanie poprawiające działanie całego organizmu.
Opublikowane przez: Maria Kucharska Data: 2018-03-16 13:26:11 Ocena: 3

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Podobne Firmy

Lorem Website

Hamulcesklep.pl

Poszukując sprawdzonego producenta części samochodowych, warto pamiętać o firmie ATE, która ceniona jest za jakość oferowanych produktów, ich wydajność oraz trwałość. Aspekty te znacząco wpływają na poziom bezpieczeństwa podczas użytkowania pojazdu - podczas kompletowania części do samochodu, szczególną uwagę należy zwrócić na układ hamulcowy i wszystkie jego elementy składowe.

Firma ATE oferuje części do konstruowania układu hamulcowego - są one dostępne w najlepszych sklepach, również internetowych. Jednym z dystrybutorów części ATE jest Hamulcesklep.pl - posiada on w ofercie zarówno klocki ATE, jak i inne akcesoria:

  • tarcze,
  • bębny,
  • szczęki,
  • czujniki bezpieczeństwa
  • oraz wiele innych elementów układu hamulcowego.

Warto zaufać profesjonalnemu dostawcy, gdyż gwarantuje on wysoką jakość oferowanych produktów.

Lorem Website

Go Stillo

Jak w ciekawy sposób przekazać treść marketingową? Okazuje się, że jej kanałem mogą okazać się drobne gadżety, takie jak kubki firmowe z nadrukiem prezentującym logo przedsiębiorstwa. Można dzięki temu zainteresować ofertą klienta, który poczuje się zobowiązany do odwdzięczenia - na zasadzie wzajemności. Strona gostillo-kubki.pl przedstawia pod tym względem ciekawą ofertę. Dzięki użyciu nowoczesnych technologii w profesjonalny sposób wykonują oni prawdziwe dzieła sztuki. Mają też konkurencyjne ceny!

Zbudowanie pozytywnej marki za pomocą kubków firmowych z nadrukiem może przełożyć się także na jakość pracy w samym przedsiębiorstwie. Jeśli obdarowani zostaną pracownicy, z pewnością poczują się docenieni, a także w pewien sposób włączeni w "rodzinę", jaką stanowi firma. Efekt może przejść najśmielsze oczekiwania!

Lorem Website

Breston Sp. J.

Jeżeli szukasz firmy, która w profesjonalny sposób zabezpieczy betonowe posadzki przed szybkim wycieraniem, pękaniem lub utlenianiem, zapoznaj się z ofertą przedsiębiorstwa Breston. Jedną z głównych specjalności firmy jest ochrona betonu przed korozją, która może być powodowana przez różnorodne czynniki środowiskowe. Przyczyną takiej korozji może być upływający czas, duże obciążenia czy szkodliwe działanie substancji chemicznych.

Do ochrony powierzchni betonowych firma wykorzystuje nowoczesne technologie, w tym różnorodne związki chemiczne, które wnikają w chropowatą strukturę betonu, uszczelniając ją i zabezpieczając przed działaniem chemikaliów o określonym pochodzeniu. Firma wykonuje powłoki chemoodporne i klasyczne posadzki epoksydowe lub żywiczne, które nie tylko zabezpieczają beton przed utlenianiem czy wycieraniem, ale także estetycznie wyglądają, stając się efektownym elementem wykończenia magazynu, sklepu, warsztatu czy hali produkcyjnej.