Opis

Właśnie dostałaś mieszkanie i starasz się urządzić swoją kuchnię tak, aby była jak najwygodniejsza, ale brak Ci czasu na bieganie po sklepach i szukanie wszystkiego, co ułatwi Ci pracę? W takim razie zajrzyj na stronę e-naczynia.pl, gdzie znajdziesz pełne wyposażenie kuchni. Sklep online, do którego ta strona należy, w swoim asortymencie ma absolutnie wszystko, począwszy od garnków i patelni, a na częściach zamiennych do garnków skończywszy.

Znajdziesz tutaj akcesoria drobne, takie jak łopatki, chlebaki, deski do krojenia, młynki, solniczki, szatkownice, drobne przybory kuchenne, czyli otwieracze, tłuczki do mięsa, moździerze, a także różnego typu pojemniki do przechowywania żywności, tarki, noże i ostrzałki i mnóstwo innych ciekawych gadżetów, które mogą być przydatne w kuchni. Oferta jest tak bogata, że nie sposób przejrzeć wszystkiego w krótkim czasie, zatem zrób sobie kawę, usiądź wygodnie przed komputerem i postaraj się zagłębić w strony internetowe sklepu, aby wybrać jak najbardziej przydatne Ci przedmioty. Jeżeli osiągniesz cenę 199 zł, to przesyłkę będziesz miała gratis.

Data dodania: 21-10-2018

SZCZEGÓŁY:


Telefon: +48 504 278 101

Strona: http://e-naczynia.pl/

Adres: marsz Piłsudskiego 31

Miejscowość: Legionowo

Kod pocztowy: 05-120
DODAJ KOMENTARZNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Podobne Firmy

Lorem Website

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

Nowoczesne i dobrze wykonane wibratory pozwalają nam urozmaicać swoje życie erotyczne. Sprawdzają się one oczywiście doskonale podczas samotnych wieczorów, ale i chętnie wykorzystuje się je do urozmaicenia gry wstępnej czy seksu. Doświadczony i profesjonalny sex shop posiadający w swojej ofercie nowoczesne wibratory, to najlepsze miejsce do bezpiecznego i dyskretnego kupowania takich gadżetów.

Pełną ofertę sklepu warto już teraz sprawdzić na stronie internetowej greenerpharma.com i przekonać się jak szeroki wybór gadżetów można tam znaleźć. Sklep Greener Pharma to miejsce, w którym oferowane są wyłącznie sprawdzone gadżety erotyczne, a więc wykonane z certyfikowanych materiałów, które na pewno nie zrobią nam krzywdy. Warto zamawiać tak solidnie wykonane gadżety erotyczne w wyjątkowo konkurencyjnych cenach,

Lorem Website

Ceglana Ściana

Planujesz właśnie zmianę wyglądu pomieszczeń biurowych w Twojej firmie i zastanawiasz się, na co możesz się zdecydować, żeby całkowicie zmienić wygląd? Zacznij od ścian, które mogą wyglądać naprawdę ciekawie, jeśli zamontujesz na nich odpowiednie elementy dekoracyjne. Nawet nie wiesz, jak świetnie mogą się sprawdzić innowacyjne pomysły, które możesz zastosować. A jednym z nich jest beton architektoniczny, dostępny  w Warszawie teraz bez żadnego problemu.

Jeśli będziesz chciał go zastosować u siebie, to zajrzyj na stronę ceglana-sciana.pl, gdzie znajdziesz sklep odpowiedzialny za jego sprzedaż. Do wyboru masz kilka rodzajów tych płyt, co sprawia, że wybierzesz taki wzór, który najbardziej Ci się spodoba. W sklepie dostępne są również dane techniczne, co pozwoli Ci na określenie tego, ilu dokładnie płyt potrzebujesz, żeby zmienić całkowicie wygląd przestrzeni.

Lorem Website

Kambion Sp. j

Firma Kambion Sp. j. dostarcza swoim klientom pojedyncze maszyny konfekcjonujące oraz kompletne linie konfekcjonujące. Dodatkowe wyposażenie w systemy wizyjne pozwala na śledzenie produktów na taśmie. Oferta Kambion skierowana jest głównie do firm działających w branży:

  • spożywczej,
  • kosmetycznej,
  • chemicznej,
  • farmaceutycznej.

Firma produkuje przede wszystkim maszyny dozujące, etykietujące oraz zakręcające, a zatem takie, które pozwalają na zautomatyzowanie procesów produkcji.

Etykieciarka do opakowań okrągłych oraz stożkowych MEDO 60 to jedna z propozycji Kambion. Wykorzystywana jest do etykietowania słoików oraz butelek. W ciągu minuty pokrywa etykietami 60 sztuk produktów. Szybko wymienna, trójrolkowa obrotnica umożliwia etykietowanie opakowań z takich materiałów jak: szkło, aluminium, PET, HDPE.

Skontaktuj się z Kambiom jeżeli masz pytania co do produktów firmy.